Küresel ölçekte “iklim değişikliği, karbon kredilendirmesi (Temiz Kalkınma Mekanizması, Gold Standard, VCS, Globa Carbon Council, Global Emissions Standard) ve sürdürülebilirlik çözümleri” alanında seçkin bir marka olan EnKing, işletmelerin ve kuruluşların iklim hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için stratejik çözümler sunar. Düşük karbonlu ve iklime dirençli bir küresel ekonomiyi mümkün kılabilmek için özel sektör ve kamu sektörünün tüm sürdürülebilirlik sorunlarına çözüm alternatifleri sunmak için faaliyet yürütür. 10 yılı aşkın bir süredir küresel arenada özgün ve çözüm odaklı danışmanlık hizmetleri sunan EnKing International güncel olarak dünyanın en büyük hacimde iş yapan karbon danışmanlığı firmasıdır.

Temel çalışma alanları karbon kredisi ve varlıkları yönetimi (VER & CER projelendirmesi ve ticareti), kurumsal karbon nötrlük hizmetleri, yenilenebilir enerji sertifkasyonu, karbon ayak izi yönetimi, sürdürülebilirlik denetimleri, kalite kontrol ve yönetim eğitimleri ve kapasite geliştirme eğitimleri (karbon fiyatlandırması, emisyon ticareti ve Avrupa Yeşil Mutabakatı) olan EnKing International şimdiye kadar uluslarası alanda sunmuş olduğu hizmetlerle çok sektörlü bir referans potrföyü oluşturmuştur.

Türkiye ve Dünya’nın diğer bölgelerinde karbon yönetimi hizmeti almak isteyen yatırım sahipleri EnKing International’ın uluslarlarası tecrübesinden yararlanmak için ilgili iletişim kanallarını kullanabilir.

VİDEOLAR
DOKÜMANLAR

EnKing- Tanıtım Broşürü-EN

İLETİŞİM

Oğuz Tosun
+90 505 617 6832
oguz@enkingint.org
https://www.enkingint.org/

HABERLER

EnKing International Halka Arz Ediliyor

EnKing International, karbon piyasaları alanında faaliyet gösteren ve halka arz (IPO) için başvuran dünyanın ilk karbon şirketi olacak. Genel Müdür ve CEO Manish Dabkara, Business Line'a birkaç gün içinde halka ...