Endüstriyel Solar Sistemler İçin 100kW’a Kadar Olan Üç Fazlı Inverterler

SolarEdge, ticari şebekeler için 100kW’a kadar çıkan sinerji teknolojisine sahip üç fazlı inverterler ile şimdiye kadarki en güçlü inverterini sunuyor.

Yeni inverter, ayrı DC dizi girişlerini ve tek bir AC çıkışını destekleyerek hem dizi, hem de merkezi eviricilerin faydalarını birleştiren eşsiz bir ürün. Ana inverter üniteye bağlanan bir veya iki ikincil üniteden oluşan ürün, dizi inverterler gibi kurulum ve işletimi daha kolay hale getiriyor. Öte yandan AC bağlantı ve devreye alma, merkezi inverterlerde olduğu kadar kolay.

Ayrı ayrı paketlenen ve monte edilen üniteler, kolay kurulum sağlayan tak-çalıştır kablolarıyla geliyor.

Montaj, vinç, forklift veya diğer özel araçlara ihtiyaç olmadan, sadece iki teknisyenle yapılabiliyor. Ayrıca herhangi bir ünite devre dışı kalsa bile, her ünite birbirine bağımsız bir şekilde çalışabildiği için, diğerleri çalışmaya devam ediyor ve böylece daha uzun çalışma süresi sağlanıyor.

Montaj ekipleri de, birden çok küçük dizi invertere kıyasla daha az malzeme ile aynı sistemi kurduğu için işçilik maliyeti de azaltılmış oluyor. Sinerji teknolojisine sahip üç fazlı inverterler 230/400V şebeke için 55kW ve 82.8kW ve orta gerilim şebeke için 66.6kW ve 100KW olmak üzere farklı modellerde mevcuttur. Bu inverterler aynı zamanda akıllı telefon aracılığıyla hızlı ve kolay devreye alma olanağı sunan SetApp uygulamasına bağlanan ilk SolarEdge inverterlerdir.
Tüm SolarEdge inverterlerinde olduğu gibi, bu ürünler de 20 yıla kadar uzatılabilen, 12 yıllık garantiyle birlikte gelmektedir.

Aşağıda yer alan link üzerinden, endüstriyel solar sistemler için 100kW’a kadar olan üç fazlı inverterler hakkında daha fazla bilgiye erişebilirsiniz:

https://marketing.solaredge.com/acton/form/8801/06bf:d-0001/0/-/-/-/-/index.htm

SolarEdge Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Tıklayın