Endoks

2008 yılından itibaren güç kalitesi alanında yenilikçi çözümler sunan Endoks, konusunda uzman kadrosu ve gelişmiş alt yapısı ile elektrik enerjisi üretiminden son kullanıcıya kadar olan bütün süreçlerde; enerji kalitesinin ve verimliliğin artırılmasında çevre dostu ürün ve sistemler ile çözüm ortağınız olarak hizmet vermektedir.

2010 yılından başlayarak bünyesine kattığı konusunda uzman ekibiyle Endoks, yakın zamana kadar sadece çok uluslu firmaların faaliyet gösterdiği OG güç kalitesi sektöründe lider firma konumuna gelerek 2011 yılında OG hava çekirdekli reaktör üretiminde dünyadaki 4 büyük üreticiden biri olan “Quality Power” firması ile ortaklık kurmuş; bu sayede 300’ün üzerinde çalışanı, mevcut bayilik ve irtibat ofisleri kanalıyla 45 ülkede ürün ve hizmetlerini sunmaya başlamıştır.

Gerçekleştirdiği çalışmalar ve geliştirdiği ar-ge Projeleri ile 2011 yılı itibari ile Static Var Kompanzasyon (SVC) sistemlerinde İLK ve TEK yerli üretici konumunda olan Endoks, son üç yılda 20’den fazla kurulum ile pazar lideri olarak, 34.5kV doğrudan bağlı ve 310MVAr’a kadar anma gücüne sahip SVC sistemlerini anahtar teslim yapabilmektedir.
Endoks’un elektrik dağıtım sistemi için 2012 yılı sonu itibariyle geliştirmeye başladığı entegre enerji yönetim yazılımı olan inavitas ürün ailesi üstün ve benzersiz özellikleri ile pazarda bu anlamdaki ilk ve tek ürün olmanın yanı sıra pazara liderlik de etmektedir. 2017 ikinci çeyreği itibariyle;

- inavitas T&D ile 19 elektrik dağıtım şirketi,
- inavitas SOLAR ile 400MW GES Santrali,
- Inavitas FLEX ile 100’den fazla mağaza,
- 10’dan fazla Endüstriyel Tesis ve 10000’dan fazla nokta gerçek zamanlı izleme, üstün analiz ve yönetim yeteneğine sahip inavitas ile yönetilmektedir.

İletişim
Alper Terciyanlı
+90 312 256 0086
alper.terciyanli@endoks.com.tr
Ankara