Endoks Enerji Ürünü Inavitas OMS Artık Mobil Cihazlarda

Neden Inavitas?

T4E’nin her seviyede “karar vericiler” için geliştirdiği ürün ailesi “Inavitas”, elektrik enerjisinin üretiminden son tüketim noktasına kadar yatırıma, işletmeye ve bakım-onarıma dönük bütün süreçlerin izlenmesi, analiz edilmesi ve zamanında doğru kararların alınmasını sağlar.

✔ Büyük verinizi kullanarak bilgi üretir.
✔ Birçok veri kaynağını tek bir platformda birleştirir
✔ Sistem performansını ve verimliliğini artırır.
✔ Zamanında doğru kararlar almanızı sağlar.
✔ Birçok farklı ihtiyacınızı tek bir sistem üzerinden karşılar.
✔ Cihaz verinize her zaman ve her yerden ulaşabilmenizi sağlar.

İzleme

Inavitas, Modbus, DNP3.0, IEC60870-5-101/104 ve IEC61850 gibi endüstriyel haberleşme protokollerini destekleyen tüm cihazlarınızı izlemenizi sağlar. 2016 itibariyle, 10 binden fazla cihaz (40 farklı marka ve 60 farklı model) gerçek zamanlı olarak Inavitas tarafından izlenmektedir.

Analitik

Inavitas gelişmiş analiz araçları ile size sadece veri değil, bilgi sunuyor. Birçok cihazdan gelen büyük veriyi inceleyebilir ve sisteminizin enerji verimliliğini değerlendirebilirsiniz. Inavitas, bu değerli veriye saniyeler içerisinde ulaşmanızı ve enerji verimliiğinizi artırmanızı sağlar.

En İyi Karar Verme

Doğru kararlar almak için her zaman doğru bilgiye ihtiyacımız vardır. Inavitas, gelişmiş paneller ve detaylı analizleri ile doğru kararlar almanız için size her zaman tam ihtiyacınız olanı sunar.

Yönetim

Inavitas üzerinden cihazlarınızı yönetebilir ve daha iyi, daha verimli bir sisteme sahip olabilirsiniz. Cihazlarınızı yönetmek için artık karmaşık ve büyük yatırımlara ihtiyacınız yok.