Endoks Energy Takım Arkadaşları Arıyor

2008 yılından itibaren güç kalitesi alanında yenilikçi çözümler sunan Endoks, konusunda uzman kadrosu ve gelişmiş alt yapısı ile elektrik enerjisi üretiminden son kullanıcıya kadar olan bütün süreçlerde; enerji kalitesinin ve verimliliğin artırılmasında çevre dostu ürün ve sistemler ile çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.

Güç kalitesi, enerji verimliliği ve yenilenebilir enerji alanlarında yenilikçi ürün ve hizmetleri uluslararası standartlarda yüksek kalite ve rekabetçi fiyatlarla sunmayı misyon edinen Endoks, teknoloji geliştiren, değişime yön veren, rekabetçi, güvenilir ve yüksek kaliteli çözümler sunan lider bir şirket olma hedefini kısa sürede gerçekleştirmiştir.

T4E, akıllı şebekeler, yenilenebilir enerji ve enerji verimliliği alanlarında çözümler geliştirmektedir. T4E’nin Türkiye, Avustralya, Hindistan ve Amerika’da ofisleri bulunmaktadır.

Enerji alanında yenilikçi çözümler geliştiren ve her geçen gün büyüyen ekibimize takım arkadaşları arıyoruz. İlgili ilanlara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Veri Analizi Uzmanı ilanı için tıklayınız

Dijital Servisler Satış Mühendisi ilanı için tıklayınız

Grafik Web Tasarımcısı ilanı için tıklayınız