Endoks Ekibinden Yeni Yıl Mesajı

Endoks Ekibinden Yeni Yıl Mesajı

Ülkemizin içinden geçtiği zor dönemde bizlerin de elimizden gelenden fazlasını yapmamız gerektiği bilinciyle çok daha azimle çalıştığımız ve daha fazla yerli ve milli üretime odaklandığımız 2018 yılı, birçok zorluğa rağmen Endoks ve tüm iş ortakları için başarılarla dolu bir yıl oldu. Bu yılı birçok alanda ilklere imza atmış olmanın mutluluğu ile tamamlıyoruz.

Bu süreçte, Endoks ailesinin her bir bireyi sorumluluğundaki işleri yerine getirmek için çok büyük bir özveri ile çalıştı. Bizler, büyük bir aile olduğumuzu ve hep birlikte güvenle geleceğe yürüdüğümüzü her an hissetmenin mutluluğunu yaşadık, yaşıyoruz. Bu mutlulukta elbette her an yanımızda olan ve projelerimize değer katan iş ortaklarımız ile bizlere güvenen ve işlerini teslim eden değerli müşterilerimizin payı çok büyük. Buralardan aldığımız güç ve güven duygusu ile birçok projeyi imkansız denebilecek sürelerde hep birlikte başarıya ulaştırabildik.

2018 yılı, Endoks ailesi açısından global pazarlarda da büyüdüğümüz bir yıl oldu. Avustralya, Hindistan ve Amerika ofislerimizin desteği ile birlikte; ürettiğimiz ürün ve hizmetleri birçok sektörü kapsayacak şekilde global pazarlara da sunmaya başladık. Katma değerli teknolojik ürünler ihraç eden global bir firma olma yolunda hedefimize bir adım daha yaklaştık ve 2019 yılında bu amaç için daha fazla çalışıyor olacağız.

Bu serüvende bizimle birlikte yer alan değerli çalışanlarımız, iş ortaklarımız ve müşterilerimizden oluşan kıymetli Endoks ailesine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Umarız yeni yılda da her şey gönlünüzce/gönlümüzce olur.