EIF

Domino Fuarcılık A.Ş. olarak 1999 yılından bu yana Uluslararası Kongre ve Fuar düzenlemekteyiz. Takım çalışması ruhunu benimsemiş , gelişime açık, tecrübeli kadromuz ile modern, yenilikçi ve kaliteli hizmet sunarak koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefliyoruz. Domino Fuarcılık, kuruluşundan bu yana özellikle Sağlık ve Enerji sektöründe bir çok kurum ve kuruluşun destekleri ile onlarca başarılı etkinlik düzenlemiştir.

Dünyada anlaşmalı 55 noktada bulunan anlaşmalı acentelerimiz aracılığı ile getirdiğimiz alım heyetleri ile, düzenlediğimiz fuarlarda katılımcılarımıza ticari açıdan yoğun bir fuar dönemi geçirmelerini sağlamaktayız. Birçok ülkeden gelen yabancı misafirlerimiz, gerek ikili görüşme etkinliklerinde gerekse fuarlarımızda Domino Fuarcılık’ ı tanıdığından güvenle gelerek hedef odaklı ziyaretler yapmaktadırlar.

Kapsamlı bir organizasyon olan EIF’2017; enerji sektörü üst düzey şirket yöneticilerini, karar alıcıları, enerji sektörü kanaat önderlerini, sivil toplum kuruluşları yöneticilerini, akademisyenleri ve düzenleyici kuruluşları bir araya getirecektir. Ulusal ve uluslararası medya kuruluşları tarafından canlı yayınlar ile yakından takip edilecek olan Kongremizin, önemli katılımcılarının da etkisiyle Dünya Enerji Koridorlarında yer alan Türkiye’nin ileriye yönelik gelişme sürecine önemli katkılar sağlayacağı inancındayız.

Kongremiz, seçkin delegelerin birbirleriyle olan etkileşimini ve katılımcı kuruluşların yetkinliklerinin uluslararası görünürlüğünü sağlayıcı bir ortam olacaktır.

İletişim

Onur Göksel
+90 532 460 5388
onur@dominoexpo.com
Ankara