CW Enerji
CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi A.Ş., 2010 yılında kurulmuş fotovoltaik enerji üretim sektöründe faaliyet gösteren üretim ve hizmet firmasıdır. CW Enerji, Antalya Organize Sanayi bölgesinde 500 MW/yıl üretim kapasitesi ile Türkiye'nin en büyük güneş paneli üreticisi olup 2018 yılı Temmuz ayına kadar üretim kapasitesini 1 GW/yıla çıkartarak Avrupa’nın da açık ara en büyük güneş paneli üreticisi olacaktır.

CW Enerji, güneş enerji santrallerinin (GES) yatırım ve teknik danışmanlığı, projelendirme, sistem tasarımı, santral kurulumları, lisans alımı ve işletme, ayrıca lisanssız üretim yönetmeliğine uygun olarak 1 MW üstü ve altı projeler planlama, projelendirme, finans ve uygulama ile genel bakım konularında hizmet vermektedir. Endüstriyel kurulumların yanı sıra evsel çatı kurulumlarında da çözümler sunmaktadır.

CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi A.Ş., Türkiye’nin yanı sıra Avrupa ve Uzak Doğu’da da 2009 yılından bu yana güneş paneli üretimi gerçekleştirmektedir. CW Enerji’nin hizmetleri arasında şebeke bağlantılı (on-grid) sistemlerin yanı sıra şebekeden bağımsız (off-grid) sistemler, güneş enerjili sulama sistemleri, led aydınlatma sistemleri, güneş enerjili kamera sistemleri ve elektrikli araç şarj istasyonları anahtar teslim uygulamaları da mevcuttur.

İletişim
T. Tarık SARVAN
+90 242 229 00 54
info@cw-enerji.com
Antalya