Bir Dünya Devi Daha GoodWe’yi Seçti

Bir Dünya Devi Daha GoodWe’yi Seçti

Dünyanın yüzden fazla ülkesinde projeleri ile kendinden bahsettiren, GoodWe dünya devlerinin de dikkatini çekmeyi başarıyor. Daha önce defalarca dünyanın önde gelen EPC ve Elektronik devleri tarafından tercih edilen GoodWe’nin bu defaki müşterisi dev elektronik şirketi, Siemens.

Dünyanın en iyi 100 Alman şirketinden biri olan Siemens 1 MW’lık Solar enerji projesi için GoodWe Invertörlerini seçti. Proje esnasında şirket fabrikasının çatısında 16 adet 50 kW kapasiteli GoodWe MT Serisi invertörlerinin kurulumu gerçekleştirildi.

Bu projede kullanılan MT GoodWe invertörleri aynı zamanda% 15’lik sürekli bir maksimum AC çıkış gücü aşırı yükü sunarak müşterilere daha hızlı yatırım gerisi sağlayabilir. Piyasadaki bir MPP İzleyiciye sahip string invertörlerle kıyaslandığında % 5’lik bir çıktı sunan dört MPP İzleyiciye sahip MT, bağlı modüllerin verimliliğinin farklı PV kurulum koşullarında bile en yüksek olmasını sağlar. Böyle bir kurulum, bu Alman devinin elektrik faturalarını kesmesine ve emisyonları % 30’dan daha fazla azaltmasına yardımcı oluyor.