Baseak

Balcıoğlu Selçuk Akman Keki Avukatlık Ortaklığı (BASEAK), hukukun tüm alanlarında hizmet veren ve alanlarında deneyimli avukatlar tarafından yönetilen bir avukatlık bürosudur. BASEAK’ta çalışmakta olan avukatlar, uzun yıllar Türkiye’de ve yurtdışında bulunan hukuk bürolarında ve uluslararası kuruluşlarda çalışmış olup; her biri müvekkillerine, yaratıcı ve titiz kurumsal danışmanlık hizmeti ve dava takibi dâhil olmak üzere ihtilafların çözümüne dair en üst seviyede hizmet verebilecek donanımdadırlar.

Büro olarak çalıştıkları alanların başında; enerji, birleşme ve devralmalar, proje finansmanı, banka finansmanı, gayrimenkul, inşaat, sigorta, telekomünikasyon, sermaye piyasası, rekabet, iş, fikri ve sınai mülkiyet hukuku, uyuşmazlıkların çözümü, dava takibi ve kurumsal yönetim gelmektedir. Büro'da, hâlihazırda on ikisi ortak avukat olmak üzere; 75’i aşkın avukat ve ekonomistlerimizle hizmet vermektedirler.

BASEAK; şirketler hukuku, birleşme ve devralmalar, gayrimenkul, bankacılık ve finans ve hukuki ihtilaflar konularında Türkiye’nin uluslararası sıralamaya giren hukuk bürolarındandır ve düzenli olarak sıralamalarda yer almaktadır. Chambers and Partners tarafından 2016 yılında Türkiye’de Yılın Hukuk Bürosu seçilmiştir. The Legal500 2017 ise BASEAK’ı; enerji, şirketler hukuku, ticari hukuk ve birleşme devralmalar, bankacılık ve finans ve sermaye piyasaları, yeniden yapılandırma, tasfiye ve iflas hukuku alanlarında 1. sırada, derecelendirmiştir.

BASEAK, önde gelen global hukuk firması Dentons’a Türkiye’de yürütmekte olduğu işlerle ilgili olarak Türk hukuku hizmeti vermekte ve Dentons ofislerinin bulunduğu 60’tan fazla ülkede projesi olan müvekkilleri için Dentons’dan yabancı hukuk hizmeti almaktadır. Bu sayede BASEAK ve Dentons, hukuk alanındaki tecrübelerini ortak bir platformda değerlendirerek müvekkillerine hizmet verebilmektedir.

İletişim
Barlas Balcıoğlu
+90 212 329 3000
bbalcioglu@baseak.com
İstanbul