Başarı Arge Enerji Teknolojileri A.Ş., yenilenebilir enerji sektöründe hizmet gösteren ve güneş enerjisi alanında anahtar teslim çözümler sunan Türkiye’nin önde gelen firmalarındandır. Başarı, müşterilerine en doğru ve ekonomik çözümler sunmak için arge çalışmaları yapmakta ve yapmış olduğu çalışmalar kamu kurumları tarafından desteklenmektedir.

Bilimsel bilgiye önem veren ve arge ekibini alanında uzman, yüksek lisans ve doktora dereceli mühendislerden oluşturan Başarıarge Enerji Teknolojileri A.Ş., üniversiteler ile beraber yapmış olduğu çalışmalar neticesinde müşterilerine hem performans hem de ekonomik anlamda optimize edilmiş çözümler sunmaktadır.

Başarı Holding ve Başarı Yatırımlar A.Ş. ortak iştiraki olarak kurulmuş olan Başarıarge Enerji Teknolojileri A.Ş., arge çalışmalarını Bilkent Üniversitesi Cyberpark Teknokent ofisinde, üretim çalışmalarını da Akyurt Ankara’da gerçekleştirmektedir.

VİDEOLAR
DOKÜMANLAR
İLETİŞİM

Ümit Şen
+90 505 225 6854
umit.sen@basarienerji.com
Ankara

HABERLER

Başarı Enerji ile Kılıç Tarım Gıda Çatı Üzeri GES Kurulum Sözleşmesi İmzaladı

Başarı Enerji ile Kılıç Tarım Gıda Ltd. Şti. arasında anahtar teslim öztüketime dayalı toplam 1.7 MW gücünde çatı tipi güneş enerjisi santrali (GES) kurulum sözleşmesi imzalandı ...