2001 senesinden itibaren AXITEC, global dünya pazarında sayılı kaliteli solar modül üreticileri arasında gösterilmektedir. Mühendisliğin Almanya (Böblingen) merkezli olup uluslararası üretim kapasitesi 300 MW’dir. AXITEC’in genel özelliği; solar modüllerin ve depolama Ar-Ge, üretim, kalite ve güvence ile birlikte iyi bir servis sağlayabilmesidir. Ayrıca, İstanbul yerleşkeli Türkiye şubesi sayesinde çok kısa sürede ve iyi bir servis ile birlikte, solar modülünüze ulaşabilirsiniz.

AXITEC, güneş enerjisi panellerinin, hücrelerinin ve modüllerinin çeşitli üreticileriyle yıllar boyu süren sıkı iş ortaklıkları sayesinde güneş enerjisi modüllerinin üretiminde daima en son teknolojiyi kullanır. Dolayısıyla AXITEC, teknoloji ve maliyet konusunda lider bir şirkettir.

AXITEC’in üretim tesisleri Asya ve Avrupa’da yer alır. Üretim sürecinde sadece, hücrelerin ve modüllerin nakliyesi için otomatize üretim araçları kullanan ve elektroluminesans testleri gerçekleştiren ve AXITEC kurallarına uygun şekilde çalışan üreticilere sertifika verilir.

AXITEC, güneş enerjisi modüllerinin geliştirilmesi, üretimi ve satışında yıllara dayanan deneyimi sayesinde, ortalamanın üzerinde garanti hizmetleri sunabilmektedir. Gerek artı yük toleransları, gerek 12 yıllık üretici garantisi, gerekse lineer performans garantisi olsun, müşterileri daima kalite ve performans açısından bir artı değer elde eder.

VİDEOLAR
DOKÜMANLAR
İLETİŞİM

Atalay Yazgan
‪+90 544 434 7000‬
a.yazgan@axitecsolar.com
İstanbul

HABERLER