Asunim
 

Asunim Türkiye; 1 MW altı ve üstü her boyuttaki güneş enerji santrali için müşteriye özel çözümler tasarlar ve bölgesel özellikleri dikkate alarak müşterilerinin yatırımlarını güvenli hale getirir. Asunim, yılların verdiği tecrübe ile tüm tedarik zincirini kendi bünyesinde birleştirir ve dünyanın farklı noktalarında görev alan uluslararası ekibinin verdiği profesyonel lojistik ve teknik destekle yatırımcılarına ve projelerine katma değer sağlar.

2012 yılında, “Grupo Asunim” bünyesinde faaliyetlerine başlayan Asunim Türkiye; PV güneş enerjisi alanında lisanslı ve lisanssız güneş parkları ve çatı üstü sistemler için;

- Yatırım danışmanlığı,
- Uygun teknolojinin seçilmesi,
- Sistem planlama,
- Fizibilite hesaplamaları,
- Altyapı ve arazi değerlendirme,
- Ölçülendirme,
- Proje geliştirme ve mühendislik,
- Dosya hazırlama ve başvuru takibi,
- Finansal destek hizmetleri,
- Ürün tedariği,
- Kurulum,
- Devreye alma,
- Sistem test ve onayı,
- İşletme ve bakım,
- Güvenlik olmak üzere; “Anahtar Teslim Sistem Kurulum (EPC) hizmeti” vermektedir.

Asunim; 850MW’lara varan tedarik ve kurulumun altına imza atmasında yanında olan; kalitesini ispatlamış ve sektörde kabul görmüş üreticiler ile çalışmaktadır. Bu üreticiler; işçilik kalitesi, üstün tasarım, rekabetçi fiyatlandırma, zamanında teslimat, satış sonrası destek ve Ar-Ge özellikleri ile kendi alanlarında en iyi olduklarını kanıtlamışlardır. Son derece geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Asunim, Selanik (Yunanistan), Antep (Belçika), Valencia (İspanya) ve Faro (Portekiz)’da bulunan depoları aracılığı ile müşterilerine esnek, ekonomik ve hızlı çözümler üretmektedir.

İletişim
Özlem Şaylan Ekmekçi
+90 312 467 7772
ozlem@asunim.co
Ankara