ASTRONERGY, 14 yıldan fazla bir süredir Dünya’nın birçok yerinde Güneş Enerjisi Santrali (GES) ve Güneş Paneli üretimi olarak 2 ayrı sektörde büyük yatırımlara imza atmaktadır.

ASTRONERGY’nin Türkiye’de 70 MW, Dünya genelinde ise 4500 MW GES yatırımına sahip olması, markanın GES projelerinde projenin geliştirilmesi, finansman süreci, tasarım ve mühendislik işleri, malzeme tedarik ve inşaatı (EPC), İşletme& Bakım (O&M) gibi farklı konularda uzmanlaşmasını ve Dünya’nın dört bir yanında yaptığı projelerde başarılı olmasını sağlamaktadır. Vizyonu; yenilenebilir enerji yatırımlarını Türkiye’de ve globalde geliştirmeye devam etmek, aynı zamanda edindiği küresel ve lokal tecrübe ile başka yatırımcıların da kazanılan bu tecrübelerden yararlanmalarını sağlamaktır.

Bu çerçevede ASTRONERGY, CNE markasını uluslararası standartlarda bir O&M hizmeti vermek aynı zamanda Ticari ve Endüstriyel Çatı çözümleri sağlamak amacıyla kurmuş olup; yatırımcının finansal koşullar ve mevzuata göre değişen ihtiyaçlarına çözümler sunmaktadır.

CNE markası İşletme& Bakım hizmetini inovatif çözümlerle uluslararası standartlara uygun bir şekilde uygulamakta ve kullandığı teknolojiyi daha fazla geliştirmek için büyük bir gayretle çalışmaktadır. Gerek İşletme& Bakım hizmetinde gerek daha detaylı bir yönetim modeli olan ‘Varlık Yönetimi’ iş modelinde teknolojik çözümler sunmakta ve yatırımcı için şeffaf, sürdürülebilir ve maksimum verim alabileceği bir yönetim modeli sunmaktadır.

Aynı zamanda, bir solar PV üreticisi olan ASTRONERGY Dünya’nın birçok yerindeki PV modül üretimine ek olarak Türkiye’de de %100 yerli panel üretimi gerçekleştirmektedir. Dünya çapında 4,200 MW üretim kapasitesiyle Çin’in en büyük PV üreticisi şirketlerinden biri olarak, global başarısının en büyük göstergesi, Bloomberg New Energy Finance Tier-1 şirketleri arasında sürekli yer almasıdır.

VİDEOLAR
DOKÜMANLAR
İLETİŞİM

Astronergy CNE Satış Ekibi
+90 216 621 0055
+90 535 978 7638
info@astronergy.com.tr
www.astronergy.com.tr
İstanbul

HABERLER

Astronergy, PV Panelleri ile “En İyi Performans Gösteren Üreticiler” Arasında Yer Aldı

PV panel test endüstrisi için küresel lider konumunda bağımsız bir laboratuvar olan PV Evolution Labs (PVEL), sektörün en prestijli çalışmaları arasında yer alan 2021 yılı “Module Reliability Scorecard”ı yayınladı. Kaliforniya-ABD ...

Astronergy ve Atlas Enerji Çift Yüzlü Panel Anlaşması İmzaladı

Astronergy, Atlas Yenilenebilir Enerji ile 122 MW’lık ‘Bi-facial’ PV Modül Anlaşması İmzaladı. Lider PV modülü tedarikçisi olan Astronergy, Latam’ın güneş enerjisi devi Atlas Yenilenebilir Enerji ile 2020 yılına kadar Şili'deki ...