Alkor Alüminyum, 35 yıllık sektörel tecrübesi bulunan Doku Grup Şirketlerindendir. İlkleri başarmanın gururu ile çağdaş teknolojik donanımı, kalitede güven ve hızlı hizmet anlayışı ile yurtdışı ve yurtiçi rekabette başarılı olmayı ilklere damga vurmayı ilke edinmiştir. Amacı; müşteri hizmetlerinde tercih edilen, kalitede güvenilen, rekabette öncü olan, ilkleri başaran firma olmaktır.

Alkor Alüminyum Solar Enerji Sistemleri; Güneş Enerjisi Sistemleri uygulamalarında: Yeni teknolojileri hayata geçirmek, Yurtiçi ve Yurtdışı Projelere: Danışmanlık, İmalat, Montaj ve Servis hizmetleri vermektedir. Firmanın üretmiş olduğu Solar Montaj Sistemleri, her türlü arazi, çatı ve özel yapı alanlarında uygulama yapılmasına olanak sağlar. Ürünleri, statik hesaplamalara uygun olarak dizayn edilmiş ve yüksek kalite standartlarına göre imal edilmiştir. Alkor Alüminyum Enerji Ltd. Şti., müşterilerinin; proje ve yatırımları için hızlı, verimli, ekonomik ve güvenli hizmet anlayışı ile kalitesini gücünden alarak hizmet vermeyi garanti eder.

VİDEOLAR
DOKÜMANLAR
İLETİŞİM

Serhan Daydal
+90 530 962 6459
solar@alkoraluminyum.com.tr
İzmir

HABERLER

Alkor GES Üretmeye Devam Ediyor

50 yıllık deneyimi ile Doku Grup bünyesinde bulunan Alkor Alüminyum’un İTOB Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan fabrikasının çatısına kurulan ve 2014 Mayıs'ta devreye alınan Güneş Enerjisi Santrali bugüne kadar 4.720.000 kWh ...