ABB ve Nobel Media Uluslararası Ortaklıklarını Duyurdu

ABB ve Nobel Media Uluslararası Ortaklıklarını Duyurdu

ABB ve Nobel Media bugün duyurduğu uluslararası işbirliği, inovasyon, eğitim, ve bilimsel araştırmanın geliştirilmesine odaklanan her iki kurumu birbirine yaklaştırırken, ABB’yi Nobel’in uluslararası düzeyde seçilmiş bir partneri konumuna getiriyor.

Nobel Vakfı’na dahil bir kuruluş olan Nobel Media, Alfred Nobel’in mirası ve Nobel Ödülü sahiplerinin başarıları ile ilgili esin verici faaliyetler, dijital medya ve özel sergi ve etkinlikler düzenleyerek Nobel Ödülünün etkinliğini dünyanın dört bir yanında milyonlarca insana ulaştırıyor. Nobel Ödülü Diyalog Toplantıları da dahil, bu etkinlikler sayesinde Nobel Media dünya genelinde öğrencilere, karar vericilere ve genel olarak konuya merak duyan herkese ulaşıyor ve bu kitleleri yakınlaştırıyor.

ABB-Nobel Media ortaklığının amacı bilgiyi yaygın şekilde paylaşmak, insanları bilime yakınlık duymaya esinlendirmek ve zamanımızın büyük sorunlarına ışık tutmak. Öncü bir teknoloji lideri olarak ABB bu ortaklığa, bilim ve inovasyona olan derin bağlılığı ile deneyimlerini aktaracak.

Haberin devamı için https://new.abb.com/news/