16. RLC Günleri 11-12-13 Şubat’ta Yıldız Teknik Üniversitesi’nde !

IEEE YTÜ Öğrenci Kulübü tarafından 16 yıldır düzenlenen RLC Günleri Etkinliği, sanayi, öğrenci ve akademisyenler arasındaki köprüyü kurmak ve öğrencilerin ileride çalışacakları sektör hakkında fikir sahibi olmalarını sağlamak amacıyla çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Elektrik, elektronik, otomasyon, aydınlatma, enerji ve otomotiv sektörlerini mercek altına alan RLC Günleri, sektörlerin dev firmalarını buluşturmak için geliyor. Gelişen dünya trendlerini takip eden teknik ve kariyer odaklı oturumları ve son teknoloji ürünlerinin sergileneceği stantlarıyla, öğrencilere henüz mezun olmadan sektörü yakından tanıma fırsatı sunuyor.

16. RLC Günleri’nde sektörlerin dünü, bugünü, yarını hakkında katılımcıların bilgilendirileceği, teknolojinin kalbinin atacağı birbirinden keyifli panellerde; alanında uzman kişiler deneyimlerini paylaşarak öğrencilerin aklındaki soru işaretlerini giderecek.

Tarih: 11-12-13 Şubat 2020
Yer: Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kongre Merkezi

Etkinlik herkesin katılımına açık olmakla birlikte ücretsiz ve sertifikalıdır. Şehir dışından gelecekler için konaklama seçeneği de mevcuttur.

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için rlcgunleri.com‘u ziyaret edebilirsiniz.