YP Enerji

YP Enerji, "Saha Mühendisleri" Arıyor

 18.04.2017
YP Enerji şirketi bünyesine, güneş enerjisi santrallerinde görevlendirmek üzere; 2-10 yıl şantiye deneyimi olan (GES deneyimi tercih sebebidir); - İnşaat Mühendisleri (Şantiye Şefi ve Proje...

YP Enerji'den Türkiye'ye Enerji Katan Bir Yatırım

 10.03.2017
Güneş enerjisi sektöründe mühendislik, uygulama, bakım ve onarım gibi hizmetlerin yanısıra aynı zamanda bu alandaki yatırımlarıyla da adından güvenle bahsettiren YP Enerji, Kırıkkale'deki 6...

...

Levent Yıldız

Koordinatör

 

Ahmet Rasim Sk. N:20/2
Çankaya, 06550
Ankara,TÜRKİYE

levent@ypenerji.com.tr
www.ypenerji.com.tr
+90 312 438 15 15
+90 534 030 14 79

20 yılı aşan süredir faaliyet gösteren, yurtiçi ve yurtdışında bir çok Taahhüt ve Yatırım projesine imza atmış, geride bıraktığı 20 yıl boyunca tüm kontratlarını ve yatırımlarını başarıyla hayata geçirmiş ve bir marka haline gelmiş YP İNŞAAT A.Ş., enerji sektöründe de EPC ve yatırımcı olarak faaliyet göstermek amacı ile 2015 yılında %100 hisselerine sahip olduğu YP ENERJİ A.Ş.'yi kurmuştur. 

Her geçen gün hızla büyüyen YP Enerji, dünya standartlarındaki hizmet kalitesiyle hızla büyümeye devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana başarılı çalışmalara imza atan YP Enerji, yenilikçi ve geliştirilebilir bakış açısıyla iş dünyasına fark katmaktadır. Enerji sektöründe, küresel bir oyuncu olma yolunda hızla ilerlemekte olup, sürdürülebilir kurumsal büyüme sağlamayı hedef koymuştur. Sektörde önemli bir konumda olan YP Enerji, bu yolda hızla ilerlerken araştırma ve geliştirme çalışmalarına da ağırlık vermektedir. Toplumsal konulardaki sorumluluğunu iş sorumluluğunun önemli bir parçası olarak gören YP Enerji, bu alanda da hayata değer katacak çalışmalar yapmayı sürdürmektedir.

YP Enerji, içinde yaşadığımız topluma ve çevremize olan sorumluluğumuzun gerekliliklerini en iyi şekilde yerine getirmeye, gerçekleştirdikleri yatırım ve projelerle ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunmaya ve en önemlisi Türkiye’ye "enerji katmaya" devam etmektedir.