YEO Solar

.

YEO Solar


YEO firması 2000 yılların başında endüstriyel otomasyon sektöründe yenilikçi çözümler sunmak amaçlı kurulmuştur. YEO kısa zamanda genç ve dinamik ekibinin tecrübe ve bilgilerini arttırarak, Türkiye’deki en önemli elektrik ve otomasyon şirketleri arasına girmeyi başarmıştır.

YEO olarak, endüstriyel tesislerin otomasyon ve elektrifikasyon işleri için Entegre Sistem Çözümleri sunarak anahtar teslimi projeler gerçekleştiriyoruz. Kamu kuruluşları veya bağımsız enerji santral geliştiricileri gibi farklı sektörlerden gelen müşterilerimiz için tasarım, mühendislik, tedarik, entegre etme, kurulum ve devreye alma dahil anahtar teslimi şeklinde projeleri müşteriye teslim ediyoruz. Hizmet verdiğimiz ana sektörler:

– Enerji iletimi ve dağıtımıENERJİ İLETİMİ VE DAĞITIMI
– Enerji üretimi
– Güneş enerjisi santralleri
– Petrol ve doğalgaz
– Su
– Çimento ve maden
– Ulaşım
– Gıda,kimyasal ve ilaç

ABB Yetkili Değer Sağlayıcı Partneri ve ABB ile yakın işbirliği içinde olarak, YEO mühendislik hizmetleri, satış ve satış sonrası desteği müşterilerine sunuyor. Bu program çerçevesinde ürün, veri taban, proses ve hizmetler konusunda alınan eğitimler sonrasında YEO işbu sertifikalara sahip olmuştur: Şalt Tesisi Otomasyon ve Koruma Sistemlerinde ABB Değer Sağlayıcı Partner Sertifikası; Proses Otomasyonunda ABB Değer Sağlayıcı Partner Sertifikası.

YEO ABB partneri olmakla birlikte, sürdürülebilirlik ve verimlilik artışını sağlayarak, mühendislik tecrübesini ve inovatif teknolojileri kullanarak, yurtiçi ve yurtdışında endüstriyel tesislerde çeşitli projeler realize etmektedir. Elektrik ve otomasyon alanında lider bir firma olarak, ABB beş bölümüyle yakından çalışarak çeşitli ürün ve hizmetleri sunuyoruz.

İletişim
Sami Serin
+90 534 363 6321
sami.serin@yeo.com.tr
İstanbul

COMMENTS