YeoSolar
 

YEO, 2000 yılların başında endüstriyel otomasyon sektöründe yenilikçi çözümler sunmak amaçlı kurulmuştur. YEO, kısa zamanda genç ve dinamik ekibinin tecrübe ve bilgilerini arttırarak, Türkiye'deki en önemli elektrik ve otomasyon şirketleri arasına girmeyi başarmıştır.

YEO, endüstriyel tesislerin otomasyon ve elektrifikasyon işleri için Entegre Sistem Çözümleri sunarak anahtar teslimi projeler gerçekleştirmektedir. Kamu kuruluşları veya bağımsız enerji santral geliştiricileri gibi farklı sektörlerden gelen müşteriler için tasarım, mühendislik, tedarik, entegre etme, kurulum ve devreye alma dahil anahtar teslimi şeklinde projeleri müşteriye teslim etmektedirler.

Hizmet verdiği ana sektörler:

- Enerji iletimi ve dağıtımı
- Enerji üretimi
- Güneş enerjisi santralleri
- Petrol ve doğalgaz
- Su
- Çimento ve maden
- Ulaşım
- Gıda, kimyasal ve ilaç

ABB Yetkili Değer Sağlayıcı Partneri ve ABB ile yakın işbirliği içinde olarak YEO; mühendislik hizmetleri, satış ve satış sonrası desteği müşterilerine sunuyor. Bu program çerçevesinde; ürün, veri taban, proses ve hizmetler konusunda alınan eğitimler sonrasında YEO, işbu sertifikalara sahip olmuştur: Şalt Tesisi Otomasyon ve Koruma Sistemlerinde ABB Değer Sağlayıcı Partner Sertifikası, Proses Otomasyonunda ABB Değer Sağlayıcı Partner Sertifikası.

YEO, ABB partneri olmakla birlikte, sürdürülebilirlik ve verimlilik artışını sağlayarak, mühendislik tecrübesini ve inovatif teknolojileri kullanarak, yurtiçi ve yurtdışında endüstriyel tesislerde çeşitli projeler realize etmektedir. YEO, elektrik ve otomasyon alanında lider bir firma olarak, ABB beş bölümüyle yakından çalışarak çeşitli ürün ve hizmetleri sunmaktadır.

İletişim
Işıl Taşdemir
+90 530 915 0657
isil.tasdemir@yeo.com.tr
İstanbul