Weidmüller
 

Weidmüller, endüstriyel ortamda Enerji-, Sinyal-, Veri-aktarımı, işlenmesi ve bağlantı teknolojisi komponentleri konusunda uluslararası pazarda başarılı ve lider üreticilerdendir.
Weidmüller, bağlantı teknolojisi ürünleri ve Elektronik modüllerini geliştirip üretmekte ve tüm dünyada piyasaya sunmaktadır. Endüstriyel uygulama profesyonellerinden oluşan global bir ağa sahip olan weidmüller mühendislik hizmetleri sunmakta ve uygulamaya özel çözümler geliştirmektedir.

Komple ürün portföyümüz ve diğer hizmetlerimiz müşterilerimizin ürünlerinin değerini artırarak rekabet gücünü ve pazar payını yükseltmektedir. Güçlü bir uluslararası yapıya sahip olan Weidmüllerin, 80’den fazla ülkede pazarlama ağı, mümessillikleri ve üretim tesisleri bulunmaktadır.

Endüstriyel çevremiz irtibatlanması, kontrol edilmesi ve optimize edilmesi gereken pek çok bağlantı ile doludur. Daima mümkün olan en iyi bağlantıları sağlama konusunda son derece kararlıyız. Bu sadece ürünlerimizle ispat edilmiş bir konu değildir, oluşturduğumuz insani bağlarda da görünen bir gerçektir. Müşterilerimizle sıkı bir işbirliği tesis ederek, kendilerine has endüstriyel çevrelerinin bütün ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan çözümler geliştiriyoruz.

İletişim
Cihan Kılınç
+90 530 978 9847
ckilinc@weidmueller.com
İstanbul