Vergo

Firmaya ait haber bulunamadı.

...

Nevzat Taşkın

Yönetim Kurulu Başkanı

 

Halilbeyli Osb. Mh. Nif Cd. N11
Kemalpaşa
İzmir,TÜRKİYE

nevzat.taskin@vergo.com.tr
www.vergo.com.tr
+90 232 880 7080
+90 532 714 0425

Vergo Enerji Sistemleri San. ve Tic. A.Ş., 2015 yılında Kemalpaşa Bağyurdu Organize Sanayi Bölgesi’nde, 5000 m2 açık 3000 m2 kapalı alana sahip fabrikasında 80’den fazla çalışanı ile faaliyet göstermeye başlamıştır. Firma, son teknoloji makine parkı ile modern solar panel taşıyıcı konstrüksiyon sistemleri dizayn etmektedir.

Vergo, tamamen solar panel taşıyıcı konstrüksiyon sistemleri üretimine odaklı olup müşterilerin talepleri doğrultusunda dizayn, projelendirme, üretim ve sahada montaj hizmetleri sunmaktadır. Ürün maliyetlerini optimum olarak hesaplayarak, gerekli katma değeri daima müşterilerinin avantajına uygun olarak belirlemektedir. Bu sayede Vergo; sürdürülebilir, verimli ve maliyeti düşüren projelere imza atmaktadır.

Vergo Enerji Sistemleri, konusunda uzman profesyonel ekibi, çok yönlülüğü, modern ve robotik makine parkı, üretimdeki çeşitliliği sayesinde, en karmaşık ve kompleks isteklerinize cevap verebilmekte ve aylık 2.500 ton’luk üretim kapasitesi ile solar panel taşıyıcı sistemleri üreten lider firmalar arasındadır.