Türkiye’nin En Seçkin Projelerinde Hekim Profil İmzası

Türkiye’nin En Seçkin Projelerinde Hekim Profil İmzası

Hekim Holding markalarından biri olan Hekim Profil, 2017 yılı içerisinde 200 MW aşkın projede yer almanın haklı gururunu yaşıyor.

Ülkemizin en seçkin 134,7 MW kurulu güce sahip güneş enerjisi santrali projelerinde ana tedarikçi olarak Hekim Profil markası tercih edilmiştir.

Müşterilerine çözüm ortağı olarak hizmet veren Hekim Profil, güneş enerjisi santrali taşıyıcı sistemlerinde kullanılan tüm çelik bileşenlerin EN standartlarında, en hızlı ve güvenilir şekilde teminini sağlamaktadır.

Hekim Profil, sahip olduğu son teknoloji HekimStructureROBOT hatları ile profil üretiminde EN1461 standardında kaplama uygunluğuna sahip S235 (St37), S275 (St44), S355 (St52) kalite hammadde, galvaniz olarak S220GD+Z, S250GD+Z, S280GD+Z, S320GD+Z, S350GD+Z, S390GD+Z kalitelerinde, 600 g/m2 değerine sahip özel kaplamalı hammaddeler kullanılabilmektedir.

Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Hekim Profil Satış ve Pazarlama Müdürü Kutay Dündar, “Güneş enerjisi, diğer tüm enerjilere göre ileride bizler için kaçınılmaz olarak en büyük enerji kaynağı olacaktır. Hekim Profil olarak bundan sonraki dönemde sektör müşterilerimiz için nasıl fark yaratabileceğimiz konusuna yoğunlaşmış bulunmaktayız.” ifadelerini kullandı.