SMA, Gerçekleştirdiği Teknik Eğitim Programlarına Bir Yenisini Daha Ekledi

SMA, Gerçekleştirdiği Teknik Eğitim Programlarına Bir Yenisini Daha Ekledi

SMA Solar Technology AG, bünyesinde gerçekleştirdiği teknik eğitim programlarına bir yenisini daha ekledi. “Dizi Eviricilerde Saha Tecrübeleri: Yapılması/Yapılmaması Gerekenler” konulu eğitim, konuya ilgi gösteren EPC ve yatırımcı firmaların yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

Yarım gün süren etkinlikte konuşmacı olarak yer alan Özer Kara ve Güner Seven, eğitime gösterilen ilgiden yine memnun olduklarını ve olumlu geri dönüşler aldıklarını belirterek, hızla değişen ve gelişen FV pazarında, her sahanın farklı uygulamalar gerektirdiğini, bu yüzden her saha için ayrı ayrı dikkat edilmesi gereken noktaları olduğunu anlatırken, eviricilerin kurulmadan önce ve kurulum aşamasında yapılması&yapılmaması gereken uygulamaları vurgulayarak sahada en doğru kurulumun nasıl yapılması gerektiği konusunda geniş bilgiler verdiler.

Eğitime katılan firma yetkilileri, konusunda uzman SMA ekibinden tüm sorularına cevap alma şansı bulduklarını belirtirken, katıldıkları bu eğitimin saha uygulamalarında işlerine katkısının oldukça yüksek olduğunu eğitim sonunda yapılan anket ile bildirdiler. SMA, müşterilerinin bu eğitimle birlikte projelerinin saha uygulamalarından, en uygun sistem çözümüne karar verilmesine ve dolayısıyla yatırımcıların en yüksek verimi alabilmelerine yardımcı olabilmeyi hedeflediklerini ve benzer eğitimlerin devam edeceğini yineledi.

SMA Solar Technology AG Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinmek İçin Lütfen Tıklayınız