PV MAX

.


PV Max

Ana faaliyet konusu sürdürülebilir enerji olan ve bir çok başarılı projeye imza atan DBE GROUP, sahip olduğu deneyim ve nitelikli iş gücünü birleştirerek 2014 ilk çeyreğinde PV MAX şirketini kurmuştur. Bugün, 250 kişilik saha teknik kadrosu ve bu kadroyu koordine eden 50 kişiden oluşan tasarımdan iş geliştirmeye zengin mühendislik altyapısı ile ‘’teknik kalitesi yüksek, nitelikli ve seçkin iş yapma“ hedefiyle enerji sekötürnde faaliyetlerini sürdürmektedir.

PV MAX, Türkiye’de gelişmekte olan yenilenebilir enerji sektöründe hem yatırımcılara hem de anahtar teslim çözüm sunan firmalara profesyonel mühendislik, uygulama, bakım ve onarım hizmetleri vermek üzere kurulmuştur.

Kuruluşundan itibaren, teknoloji ve inovasyon alanında önemli yatırımlar yaparken mühendislik ve insan kaynağı branşlarında da seçkin ve kalifiye tercihler yapmıştır. Vizyonunda, bir Türkiye şirketi olan, uluslararası alana açılarak, ülkemizi en iyi şekilde global piyasalarda temsil etmek ve katma değerli projeler yaratmak olan şirket, DBE GROUP ile birlikte aynı zamanda modern çağın gerektirdiği kurumsal yapılanmasını koruyarak büyümeye devam etmektedir.

Hedefini yenilenebilir enerji sektöründe Türkiye’deki montaj/uygulama sektöründe pazar lideri şirketlerden biri haline gelmek olarak belirleyen PV MAX , bunun yanı sıra yatırımcı rolünü de üstlenerek bugün; Ankara, İstanbul ofisleri ve geniş saha personelleri ile birlikte kocaman bir aile olmayı başararak gelişen enerji piyasasında hak ettiği yere gelmek için yatırımlarına devam etmektedir. Kaliteli sonuçlar elde edebilmek için, yaygın uygulamanın aksine; aktif olan her sahasını Şantiye Mühendisi / Süreç Mühendisi / Kamp Amirinden oluşan 3 ayrı kadro ile idari işler ve teknik işleri yönetmektedir.

PV MAX, geniş teknik kadrosu ve yurt içi – yurt dışı deneyimleriyle saha çalışmalarını tek elden ortak çözüm ile yürütmeyi hedeflemektedir. Özellikle uzun süreli projelerde, proje planlaması, iş gücünün ve sahaya gelen ekipmanın doğru kullanılması ile, yatırımcı lehine proje maliyetlerinin iyileştirilmesini esas almaktadır. Yatırımcının garanti koşullarından azami ölçüde faydalanabilmesi için projeyi “kullandığı malzemenin özelliklerini bilen ve takip eden bir uygulama firmasına’” vermesi gerektiği gerçeğinden hareketle; ekibinin teknolojik gelişimleri takip etmesini destekleyen sistemler hayata geçirir.

PV MAX, planlı, disiplinli ve doğru zamanlama ile çalışır. Hedef, özellikle anahtar teslim çözüm sunan firmalara mekanik/inşaat/elektrik işlerinin kollektif ve tek elden uygulanması hizmetini verirken saha içi ihtiyaç duyulan ekipman teminini de sağlamaktır. Müşteri memnuniyetinin temeli, söz verilen sözleşmeli işin zamanında eksiksiz tamamlanmasıdır. Kalite ve güvenilirlikten ödün vermeden kalifiye malzeme ve rekabetçi fiyatlarla, doğru projeleri tamamlamak için çalışır.

İletişim
Mehmet Taha Pınar
+90 216 465 9509
info@pv-max.com
İstanbul

COMMENTS