Projeler

– Solar Vizyon
Dijitalleşme, elektrikli ulaşım, akıllı binalar, blockchain ve elektrik depolama teknolojileri ile ilgili her yıl İzmirde özel bir konferans düzenliyoruz.
Detaylar için tıklayın

– Solar Rehber
100 Soru 100 Cevaptan oluşan güneş enerjisi rehberinde sektör ile ilgili en çok sorulan soruların pratik ve basit anlaşılır bir dilde cevaplarını veriyoruz. Mobil uygulama, e-kitap gibi versiyonları ile hedefimiz yüzbinlerce kişiye ulaşmak.

– Solar Center
Farklı ülke ve şehirlerde tüm elektrik ihtiyacını güneşten üreten ekolojik eğitim merkezleri kuruyoruz. Hem farklı güneş enerjisi teknolojilerini ve uygulama örneklerini gösteriyoruz, hem de ücretsiz eğitim ve bilgilendirme hizmeti veriyoruz.
Detaylar için tıklayın

– Solar App
Tablet ve cep telefonları için özel geliştirmekte olduğumuz uygulama sayesinde online bilgilendirme yapıyoruz. Konuma bağlı olarak basit fizibilite analizi ve yakındaki güneş enerjisi santrallerinin bilgilerini paylaşıyoruz.

– Solar Çatı
Her yıl güneş enerjili çatılar, ilgili mevzuat, finans yöntemleri ve farklı çatı üstü GES uygulamaları&teknolojileri ile ilgili özel bir konferans düzenliyoruz
Detaylar için tıklayın

– Solar Banka
Kitlesel fonlama, enerji kooperatifleri gibi tabana yayılan güneş enerjisi uygulamalarını ve finansal çözümleri okuyucularımız ile birlikte hayata geçiriyoruz ve isteyen her vatandaşa GES yatırımcısı olma fırsatını sunuyoruz.

– Solar Tur
Konusunda uzman endüstriyel tasarımcılar ve elektrikli araç uzmanları ile tasarladığımız güneş enerjili ve elektrikli otobüs, farklı ülke ve şehirlerde, farklı mekan ve etkinliklere giderek yerinde güneş enerjisi eğitimi veriyor.

– Solar Cadde
Dünyanın en önde gelen güneş enerjisi şirketlerini, eşit büyüklükteki alanlarda ve bir cadde konseptinde bir araya getiriyoruz ve onları yatırımcılar ile buluşturuyoruz. Buna paralel olarak yapılan konferans da caddenin etkinliğini arttırıyor.
Detaylar için tıklayın

– Solar Tasarım
Giyilebilir tekstil ürünleri, ufak ölçekli güneş enerjili ürünler, temiz enerji teknolojilerinin kullanıldığı şehir mobilyaları gibi bireye hitap eden çok farklı tasarımlar geliştiriyoruz, bunları kamuoyunun kullanımına açıyoruz.

– Solar Kampanya
Başta sosyal medya kanallarımız olmak üzere birçok farklı mecrada güneş enerjisinin ülkemize ve dünyaya sağladığı büyük faydaları anlatıyoruz, konu ile ilgili video-infographic ve tanıtım ürünleri tasarlıyor ve dağıtıyoruz.

– Solar 100
100 Güneş Enerjili Çatı projemiz ile kamuoyunun yakından tanıdığı ünlülerle birlikte sivil toplum örgütlerinin çatılarına ücretsiz mikro güneş enerjisi santrali kurulumu yaparak, güneş elektriği konusundaki farkındalığı arttırıyoruz.
Detaylar için tıklayın

COMMENTS