PhoenixSolar
 

Amacımız, gelecek için enerji üretmektir. Güneş enerjisi, gelecek açısından en güvenli enerji kaynağı olma özeliğini korumaktadır. Küresel standartlarımızı bu amaç doğrultusunda belirlemiş bulunmaktayız. Uluslararası bir fotovoltaik sistem entegrasyon uzmanı olarak şebeke düzeyinde ticari ve endüstriyel fotovoltaik tesisleri geliştirmekte, planlamakta ve işletmekteyiz.

Güneş enerjisi santrallerinin tasarımı ve işletilmesi konusunda uzmanlığa sahip olan Phoenix Solar bir EPC yüklenicisi olarak güneş enerjisi santrallerinin "zamanında ve bütçeye uygun şekilde" kurulup teslim edilmesine öncelik vermekte ve yüksek karlarda geri dönüş sağlamaktadır. Üç farklı kıtada bulunan alt kuruluşları sayesinde şirket, kurulduğundan bu yana 1000 MWp'den yüksek anahtar teslim sistemler kurmuştur.

Phoenix Solar, Türkiye gibi yüksek büyüme potansiyeline sahip bölgelerde lokal faaliyetlere odaklanmıştır. Phoenix Solar Yenilenebilir Enerji A.Ş. yer aldığı pazarda sağlam bir konuma, uzun yıllara dayalı uluslararası bilgi birikime, fotovoltaik sistem geliştirme ve kurma alanında yetkinliğe sahiptir.

İletişim
Çetin Atmaca
+90 530 397 7822
cetin.atmaca@phoenixsolar.com
Ankara