Phoenix Contact

.

Phoenix Contact


‘Bakır ve Fikirler’ den yola çıkılarak 1923 yılında kurulan Phönix Elektrizitatsgesellschaft, H. Knümann & Co.’nun Almanya’daki enerji firmaları ile yaptığı yoğun temaslar sonucu modüler ve ray klemenslerini icat etmiştir. Günümüzde, Firma Genel Merkezi Blomberg, Almanya’dadır. 1986 yılında kurulan Phoenix Contact Türkiye, günümüzde 45 çalışanı, ülke çapında yaygın ofis ve bayilik teşkilatı ile müşterilerine her zaman en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Bu amaçla, kalite sistemimizi ve gerekli kaynaklarımızı, gereksinimlerimiz doğrultusunda geliştirir, etkinliğini gözler ve sürekli iyileştiririz. Çalışanlarımızın daha etkin bir şekilde sonuca ulaşmalarını sağlamak için sürekli firma içi eğitimler düzenler, bilgi ve becerilerini geliştirerek yetkinliklerini artırır, günün gereği teknolojileri kullanarak uygun altyapı ve çalışma ortamını sağlarız. Varlıklarımızı hedeflerimize yöneltip, sürekli gelişen ülke ekonomisine katkıda bulunuruz.

Güneş enerjisinden elde edilen elektrik küresel enerji temininde önemli bir rol oynar ve gelecekteki ihtiyacın %30’unu karşılayacaktır. Bu başarı hikayesinin nedenleri sürekli düşen sistem maliyetleri, artan otomasyon ve büyük fotovoltaik sistemlerde standardizasyonun gelişmesidir. Bu ekstrem ortam koşullarında bile güvenilir ve verimli çalışma sağlar.

Phoenix Contact güneş enerjisinde uzun yıllardan beri yetkin bir çözüm ve ürün tedarikçisi olmuştur – çevre dostu ve ekonomik enerji temin çözümünüzü bizimle beraber tasarlayın.

İletişim
Toygar
+90 533 733 8754
tturgut@phoenixcontact.com
İzmir

COMMENTS