IBC Solar'dan, Solarex2017 Kapsamında Görkemli Organizasyon


6-8 Nisan 2017 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi'nde yeniden kamu, özel sektör, akademik isimler ve finans dünyasının profesyonellerini bir araya getiren Solarex2017; verimli geçen seminerleri, tecrübeli ve değerli firma katılımcıları, çeşitli ve kaliteli ziyaretçi profili ile bu sene 10.kez sektöre kapılarını açtı.

Güneş enerjisi sektörüne yönelik seminer, sunum, konferans ve açık oturumlara ev sahipliği yapan ve 3 gün boyunca yerli ve yabancı ziyaretçilerini ağırlayan Solarex İstanbul kapsamında, her sene olduğu gibi bu sene de aynı lokasyon olan Ataköy Marina - Nossa Costa'da ilk gece görkemli bir akşam yemeğine imza atan IBC Solar'ın organizasyonu oldukça kalabalık ve eğlenceli geçti.

IBC Solar Genel Müdürü Hakan Daltaban, güneş enerjisi sektöründeki paydaşları bir araya getiren bu keyifli organiasyon sonrası: "Yoğun geçen bir sene sonrası yeni bir Solarex fuarını da arkadamızda bıraktık. Hem senenin hem de fuarın yorgunluğunu atmak amacı ile her sene düzenlemeye özen gösterdigimiz şirket yemeğimizde bu sene sevgili Linet, bizlere güzel sesi ile eşlik etti. Oldukça güzel, keyifli ve eğlenceli bir akşam oldu." dedi.

Bu keyifli yemeğe katılan ve değerli zamanlarını IBC Solar ekibi ile paylaşan bütün sektör dostlarına gönülden teşekkür eden Daltaban, şunları söyledi: "Sektörün bir araya gelmesine özen göstermeye çalıştığımız gecemizin bu seneki sponsorları HT-SAAE, KACO, VERGO, STÄUBLI ve medya sponsorumuz SOLARBABA idi. Kendilerine katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Ekip arkadaşlarımızın her anlamda oldukça özen göstermeye çalıştığı bu gecede ekip olarak atladığımız ve istemeden olsa kalp kırdığımız sektör paydaşlarımız var ise kendilerine özürü borç biliriz."

 

 

10.05.2017