His Solar
Almanya’da kurulmuş bir aile firması olarak HIS Solar, 10 yılı aşkın fotovoltaik know-how’u ve geniş çeşitliliğe sahip ürün yelpazesi ile birlikte, düşünceleri ve faaliyetleri ile yarını esas almaktadır. Böylece, müşterilerinin başarısı için, kendi ufuklarının ötesine bakarak; teknolojik ve ekonomik bakımdan, optimum çözümler sunmaya odaklanır.

HIS çatısı altında yer alan 200’ü aşkın çalışan istihdamı ile dünya çapında yıllık yaklaşık 1.7-2.2 GW güneş enerjisi tedariği ile birlikte yaklaşık 1000 firmaya ürün tedariği sağlamaktadır.
Fotovoltaik sistemlerin konnektör, kablo ve koruyucu DC ve AC sigorta panoları ile ilgili her konuda uzman olan HIS, müşterilerinin piyasadaki rekabet gücünü arttırmak için, düşük kayıplı ve uzun dayanımlı HIKRA Solar Kabloları, endüstriyel bileşenlerden oluşmuş sisteminize özel tasarlanan ve üretilen HISbox Toplama Kutuları, GES için özel yapılmış ve gereksiz kablo kesimi en aza indirilmiş montaja hazır HISkon Kablo Takımları ve HISconnect fiş konnektörleri&aksesuarlarının üretim ve satışını yapmaktadır.

Üretim merkezi Almanya’da olup, Türkiye ’de 2017 Ocak ayından itibaren İzmir’de HIS Solar Sistemleri A.Ş olarak aktif bir şekilde yer almaktadır.

2014 yılından itibaren Türkiye pazarında başarılı işbirliklerine imza atmış olan HIS Solar, üstün hizmet ve Alman ürün kalitesi ile Güneş Enerjisi Sistemleri sektöründe sürdürülebilirlik ilkesi ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir.

İletişim
Güven Altun
+90 541 481 6468
gueven.altun@his-solar.com.tr
İzmir

No posts found.