Hekim Profil

.

Hekim Profil


Hekim Profil, hazır yapı sektöründe birçok entegre tesisi ve inovatif gücü ile sektörün lider firması olan Hekim Holding’in; çok katlı hafif çelik yapılar, endüstriyel tesisler ve geniş açıklıklı özel projeler için nitelikli yapı profilleri üreten markasıdır. 2014 yılında kurulan Hekim Profil; özel tasarımlı kaynaksız yapı teknolojisi ile çeliğin soğuk şekillendirildiği profil üretim merkezidir.

Hekim Profil, Hekim Holding’in sektördeki gücü, kalite odaklı yaklaşımı, hizmette mükemmellik anlayışı, proje takibi ve süreçlerindeki iş gelişimi ile profil üretiminin teknoloji merkez odağında hizmet ve faaliyetlerini sürdürmektedir.

Temel ilkeleri arasında yer alan müşteri memnuniyeti politikası, performansına yönelik yönetim biçimi ile alanında uzmanlaşmış satış ekibi, proje çözümlerinde deneyimli mühendis mimar ve teknik kadrosu, tecrübeli üretim personelleri ile kurumların çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.

Gelişmiş ülkelerin vazgeçilmezi olan çelik konstrüksiyon yapı sistemleri özellikle deprem kuşağında bulunan ülkeler içinde en uygun yapı sistemidir.
Hekim Profil; müşterilerinin talepleri doğrultusunda projeye uygun olarak, son teknolojiye sahip üretim hatları ile proje detaylarına göre talep edilen ölçü ve eksende delik delme, çapaksız kesim, profiller üzerine mürekkep püskürtmeli markalama, kişiye özel paketleme ve talep edilen boy ve ölçülerde yüksek hassasiyete sahip profil imalatı yapmaktadır.

İletişim
Kutay Dündar
+90 530 320 7518
kutay.dundar@hekimprofil.com
İstanbul

COMMENTS