Tekno Şirketler Grubu Çalışma Arkadaşları Arıyor

tekno-sirketler-grubu-calisma-arkadaslari-ariyor.jpg


TEKNO ŞİRKETLER GRUBU olarak şirket bünyesinde görevlendirmek üzere; Elektrik Şantiye Şefi, Elektrik Bakım Mühendisi ve Şantiye Şefi (İnşaat bölümlerinden mezun) arayışımız bulunmaktadır. İlgilenenler İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı Onur İz'le onur.iz@tekno.com.tr veya 0216 577 6300 (dahili:234) üzerinden  iletişime geçebilirler.

1-Elektrik Bakım Mühendisi için Genel Nitelikler
TEKNO RAY SOLAR şirketimizin çeşitli proje ve şantiyelerinde görevlendirmek üzere; Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun, Bakım ve onarım konusunda en az 3 yıl deneyime sahip, Alçak Gerilim / Orta Gerilim, Topraklama, Aydınlatma Sistemleri, Trafo Merkezleri, Enerji İletim-Dağıtım Hatları ile Şalt Tesisleri’nin montaj ve bakım alanlarında 3 yıl deneyimli, TEDAŞ ve TEİAŞ Standartlarına ve Yönetmeliklerine hakim Elektrik Bakım Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

2-Şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere işe alınacak Elektrik Şantiye Şefi için aranan nitelikler;
TEKNO RAY SOLAR şirketimizin çeşitli proje ve şantiyelerinde görevlendirmek üzere; Alçak Gerilim / Orta Gerilim, Topraklama, Aydınlatma sistemleri, Trafo Merkezleri, Enerji İletim-Dağıtım Hatları ile Şalt Tesisleri’nde en az 3 yıl deneyimli, Şantiye Şefi olarak en az 2 yıl görev yapmış. Elektrik Şantiye Şefi arayışımız bulunmaktadır.

3-Şantiye Sefi için ise kriterler;
TEKNO RAY SOLAR şirketimizin çeşitli proje ve şantiyelerinde görevlendirmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Bölümlerinden mezun, En az 2 sene şantiye şefliği yapmış, İyi derece Auto-CAD bilgisi olan , Tercihen İngilizce bilen, Harita ölçüm ve koordinat sistemi konusunda bilgisi olan, Proje planlaması yapabilen, Şantiye Şefi arayışımız bulunmaktadır.

08.01.2015