Güneşin Olduğu Her Yerde  SolBrella

Güneşin Olduğu Her Yerde SolBrella

SolBrella’nın papatya ve şerit modülleri, farklı mimari ile birleştirilip; düz tente, çatı ve kamp karavanı gibi yerlerde kolaylıkla ve başarıyla kullanabiliyor. İsteğe göre, modülün üzerindeki yaprakların sayısı her birinin kuyruğuna ekleyerek arttırılabiliyor.

SolBrella, geri dönüşümlü malzemeden oluşan, oksidasyona dayanıklı malzemelerden üretiliyor ve yağmurlu, karlı, bulutlu havalar gibi zor hava şartlarında bile elektrik üretebiliyor. Güneş battığında ise SolBrella, akülü opsiyonu sayesinde LED ile bulunulan ortamın kolaylıkla aydınlatabiliyor.

SolBrella’yı özellikle yat, bot ve günlük gezi teknelerinde de kullanmak mümkün. Tekne hareket halinde iken veya gece demir attıldığında cep telefonu ve tablet şarjı ile aydınlatma ihtiyacının karşılanması için jeneratörü çalıştırıp yakıt tüketmeye hiç gerek kalmayacak. Akülü SolBrella ile enerjinin fazlasını gündüz depolayıp, gece kullanmak artık çok kolay olacak.

Elektriğin götürülemediği yerler için bir çözüm olan SolBrella, özellikle deniz ve havuz kenarı gibi elektrik tesisatı çekmenin hayati risk taşıdığı yerlerde en temiz ve en güvenli enerji güneş enerjisi olarak sahil ve havuz kenarı gibi ıslak yerlerde son derece güvenli enerji sağlİyor.

Turizm ve Kültür Bakanlığı, ‘Yeşil Yıldız’ etiketine sahip işletmelere elektriğin ucuz kullaılması gibi bir çok teşvik sağlıyor. SolBrella, ‘Yeşil Yıldız’ projesindeki en önemli unsur olan yeşil enerjinin kullanılması kriterini sağlamanızda önemli bir avantaj. Şemsiyelerin üzerinde kullanılabilen SolBrella – Teknolojik Papatya ile güneş enerjisinden elde edilecek elektriği, hem gündüz hem de gece kullanma imkanı bulunuyor. Bu çevre etiketi, AB kriterlerine uygun olarak hazırlanmasına rağmen, ulusal bir çevre etiketi olmak ile birlikte, yakın gelecekte pazarlama açısından özellikle yurt dışı turizm acentelerin tercih edeceği ve müşterilerine sunacağı çok önemli bir kriter olacak.

Hepimiz için sahilde, havuz başında güneşlenirken elektronik cihazlarımızın şarjının bitmesi bir sorundur. Konakladığımız yerlere gidip gelmek sabahın erken saatlerinde kaptığımız şezlongların dolup neşemizin kaçmasına neden olabilir. Bu sorunları ortadan kaldıran SolBrella, şarj gereksinimi olan her türlü cihazınızı herhangi bir maliyete gerek duymadan güneş enerjisi ile şarj edebiliyor.

Yeni, ucuz, kolay ve kazandıran bir sistem olan SolBrella ile beraber, işletmecilerin kullanımına sunulan bir yenilik olan BASÇAĞIR (PTC-Push To Call) ile işletmeler büyük bir avantaj sağlayacak. Müşteriler, servis taleplerini SolBrella bağlantı kutusu üzerindeki butona basarak işletmeciye derhal iletebilecekler. Bu özellik, işletmeler daha az elemanla daha hızlı ve verimli bir hizmet sunabilecek ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayabilecek. SolBrella’yı kullanan işletmeciler, çevre için önemli sera gazı etkisini azaltırken ekonomiye de ciddi bir katkı sağlamış olacak.

http://www.solbrella.com/

COMMENTS