Güneş Enerjisi Santrallerinde Maksimum Verimlilik Dönemi

Güneş Enerjisi Santrallerinde Maksimum Verimlilik Dönemi

Maxima Enerji, güneş enerjisi sistemlerini maksimum verimlilik ve güvenle işletmeyi taahhüt ediyor.

Uluslararası alanda güneş enerji sistemleri konusunda öncü bir EPC firması olan Asunim Grup, GES izleme ve bakım & onarım alanında Maxima Enerji şirketini kurdu. Maxima Enerji; santrallerin performanslarını arttıran, güvenli ve sürdürülebilir enerji üretimi sağlayan, izleme ve bakım & onarım çözümleriyle tüm GES yatırımcılarına ihtiyaçları oldukları işletme ve bakım hizmetlerini sağlıyor.

Merkezi Ankara’da bulunan Maxima Enerji,  Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde yer alan güneş enerjisi santrallerinin izleme ve bakım & onarım hizmetleri kapsamında; santrallerin uzaktan izlenmesi, önleyici ve düzenleyici bakım, üretim analizleri ve performans takibi, tesis yönetimi, arızalara anında müdahale, yedek parça ve stok yönetimi, üretim optimizasyonu, santrallerin teftiş ve durum tespiti, çöken veya hasar gören santrallerin rejenerasyonu vb. hizmetleri sağlıyor. Tüm bu hizmetleri sadece bakım onarım alanında uzmanlaşmış uluslararası mühendis ve tekniker kadrosu ile gerçekleştiriyor.

Maxima Enerji, hali hazırda Türkiye’nin çeşitli bölgelerindeki toplam 90 MW kurulu güce sahip güneş enerjisi santraline “İzleme, Bakım & Onarım” hizmeti sağlıyor.

Maxima Hakkında Detaylı Bilgi