GoodWe, Yeni Akıllı İnverterler ve Enerji Yönetim Sistemi ile Piyasanın Ufkunu Açıyor

GoodWe, Yeni Akıllı İnverterler ve Enerji Yönetim Sistemi ile Piyasanın Ufkunu Açıyor

Lider global inverter tedarikçilerinden GoodWe, büyük beklentilerle üç yeni ürünü resmi olarak Intersolar Avrupa’da piyasaya sürdü.

Yeni GoodWe DS3 Serisi, çift camlı modüller ile uyumlu piyasadaki ilk tek fazlı şebeke bağımlı inverterdir. Estetik ve dokunmatik ekranlı kullanıcı dostu tasarımıyla prestijli Red Dot Tasarım Ödülü ile ödüllendirilen DS3 Serisi inverter, iç ve dış mekanlarda daha kolay kurulum için% 30 daha hafiftir. Ayrıca, %35’e varan DC genişlenmesi ve% 10’luk AC aşırı yüklenmesine izin verilir. Güvenilir performansı sayesinde DS3 Serisi %98,6′ ya varan en yüksek verime ulaşabilir.

Üç fazlı yüksek voltajlı enerji depolama inverteri GoodWe ET Serisi, daha fazla enerji bağımsızlığı sağlar ve azaltılmış elektrik faturaları için ihracat sınırı özelliği ve kullanım süreleri aracılığıyla öz tüketimi en üst düzeye çıkarır. 5 kW, 8 kW ve 10 kW güç aralığını kapsayan ET Serisi, güç çıkışını en üst düzeye çıkarmak için % 100’e varan oranlarda güç harcamasına izin verir ve otomatik değiştirme süresi 10 milisaniyeden daha kısa bir süre olan Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS) fonksuyonu ile acil durumlarda klimalar veya buzdolapları gibi endüktif yüklere enerji sağlar.

GoodWe Akıllı Enerji Yönetim Sistemi (SEMS), GoodWe Akıllı Enerji Yönetim Sistemi (SEMS), her türlü enerji santralini görselleştirmek ve izlemek için kapsamlı bir platformdur. Sistemin ana odağı, düşük performanslı enerji santrallerine hızlı sorun giderme çözümü sağlayan akıllı bir uyarı sistemi kurarak O & M verimliliğini artırmaktır. SEMS ayrıca veri analizini kolaylaştırmak için özelleştirilmiş grafikler ve tablolar üretir. Bu ücretsiz sistem, müşterilerin enerji santrallerini web veya akıllı telefon uygulamasıyla gözden geçirmelerini sağlayacaktır.

Ürün lansman törenine, GoodWe’nin kalite ve teknolojik yeniliklere odaklanan çalışma prinsipini yüksek değerlendiren TÜV Rheinland’ın güneş enerjisi operasyonlarından sorumlu Başkan Yardımcısı Ulrike Therhaag katıldı. GoodWe, üç yıl üst üste yenilikçi PV üretimi ve enerji depolama çözümleri ile “All Quality Matters” ödülünün sahibi olarak kabul edildi. Yılların tecrübesi ve önemli yatırımları ile GoodWe, konut, ticari ve kamu ölçekli PV sistemleri için kapsamlı bir ürün portföyü ve 200 kişilik bir R&G ekibi, teknik yetenek ve gelişmiş kalite kontrol sistemi sunabilir.

“Günümüzde, yeni güneş enerjisi teknolojilerinin ön saflarına GoodWe’yi yerleştiren yeni invertör çözümlerimizi ve akıllı enerji yönetim sistemimizi hayata geçirmekten gurur duyuyoruz” diye GoodWe CEO’su Huang Min belirtti. “Akıllı Enerji Yönetim Sistemimizle birlikte konut, ticari ve faydalı ölçekli projelere yönelik çok çeşitli inverterlerimiz ile, GoodWe’nin şu anda sektördeki en kapsamlı ve etkileyici güneş enerjisi çözümlerine sahip olduğuna inanıyoruz.”

Goodwe Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Tıklayınız.