Goodwe STD Serisi Inverterlerin Başarısı

Goodwe STD Serisi Inverterlerin Başarısı

Goodwe, bir kez daha inverterinin güç yoğunluğunu sıklaştırdı. Üç fazlı, şebekeye bağlı inverterin yeni 15 kW modelinin hacmi ve ağırlığı %30 azaldı.

Bu model, 15 kW kapasiteli inverterlerin en kompakt örneklerinden – 516*455*192 mm boyut ve 26 kg ağırlık nakliye, kurulum ve çalışma aşamalarını büyük ölçüde basitleştirerek zaman ve paradan tasarruf sağlıyor. Dahası, GW15KN-DT rekabetçi fiyatının yanında %30’luk DC giriş ve %10’luk AC çıkış avantajlarıyla müşterilere, yatırımlarının daha hızlı dönüşünü mümkün kılıyor.

Modern ve çekici görünüşünün dışında GW15KN-DT, IP65 su ve toz geçirmez derecesi, %99.9 verimliliğe çıkabilen iki esnek MPP takip cihazı, büyük 5-inch LCD ekran ve birçok iletişime sahip dışa aktarım kontrolü gibi pek çok özelliğe sahip. Goodwe mühendisleri, 15 kW model için özellikle konvektif soğutma sistemini benimsiyor. Bu sayede, daha dayanıklı ve sessiz bir inverter ortaya çıkmış durumda.

Goodwe; ürünlerin minimize, güneş sisteminin yararlarının maksimize edilmesine ciddi yatırım yapıyor. SDT serisi 15 kW Goodwe inverterler, büyük yerleşim ve küçük ticari PV sistemleri için mükemmel çözümler sunuyor.

Goodwe SDT serisi

Goodwe’nin çift MPP takip cihazına sahip “akıllı” üç-fazlı invertörleri, 5 kW üstü kapasiteli Güneş enerjisine sunduğu 4kW, 5kW, 6kW, 8kW, 10kW, 15kW kapasite seçenekleriyle ideal çözümdür. Üç fazlı AC çıkışı sağlayarak büyük evler ve küçük işletmeler için daha dengeli sistem bağlantıları ortaya koyar. Entegre edilen çift MPP takip cihazı farklı çatı oryantasyonlarından çift dizili giriş sağlar. Piyasaya sürüldüğü Haziran 2013’ten bu yana, SDT inverterler, geniş çaplı yerleşim alanı projelerinde çoklukla kullanılmıştır. İnvertörün sağladığı yüksek dayanıklık ve mükemmel performans, hem kurulumu yapanlar hem de kullanıcılar tarafından, dünya çapında kabul edilmiştir.

Daha fazla bilgi için:

dilay@goodwe.com.tr