Goodwe Inverterler, Nepal Başbakanı’nın Ofisine Kuruldu

Goodwe Inverterler, Nepal Başbakanı’nın Ofisine Kuruldu

Çin hükümetinin desteklediği Nepal’deki büyük güneş enerjisi projesi Aralık 2017’de tamamlandı. Ekim 2017’de başlatılan ve Başbakanlık ofisi, Enerji Bakanlığı ve Maliye Bakanlığı gibi 23 hükumet binasında güneş panellerinin kurumunu kapsayan proje günde yaklaşık 10 saat elektrik sağlayarak, Nepal Hükumet birimlerinde sık sık meydana gelen elektrik kesintisi problemlerini çözmeyi hedefliyor.

Güvenilir şebeke destek özellikleri, yüksek su ve toz geçirmez sınıfı ve ekstra geniş voltaj aralığı sayesinde Goodwe DT serisi inverterler, bu proje için ideal inverter olarak seçildi.

Goodwe yöneticisi bay Huang Min, “The Belt and Road İnitiative, Çinli PV işletmelerinin gelişimi için iyi bir firsat sunuyor ve Çinin PV teknolojilerini dünya çapında tanınmasini sağlıyor” diye belirtti ve ekledi; “GoodWe büyümeye ve uluslararası pazarlara genişlenmeye devam etme fırsatını yakalayacak”.

Goodwe, PV inverterleri ve enerji depolama çözümlerinin araştırılması ve üretilmesine odaklanmış, stratejik olarak düşünen bir kuruluştur. 2017 yılında 30,000 adet aylık ortalama satış hacmi, 100’den fazla ülkede 16 GW kurulu güce sahip Goodwe solar İnverter, 1 kW ila 8 kW arasında değişen konut, ticari çatı, endüstriyel ve faydalı ölçekli sistemlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

http://en.goodwe.com/About/news_show/id/46.html