GoodWe 20kW DT Serisi, Eşsiz Düzeylere Güç Yoğunluğu Getiriyor

GoodWe 20kW DT Serisi, Eşsiz Düzeylere Güç Yoğunluğu Getiriyor

Üç fazlı ev sistemleri, yüksek güç yoğunluğuna sahip ticari uygulamalar için GoodWe, yüksek çıkışlı PV panellerle tasarım esnekliği ve uyumluluğunu sağlama kapasitesine sahip iki MPP izleyici ve geniş giriş voltajı aralığı içeren yeni kompakt 20 kW SDT serisi inverterını, kullanıma sundu.

Yeni 20 kW SDT serisi,kapasiteyi tam olarak maksimize etmesi için % 130 DC genişlenmesine izin veriyor. Buna ek olarak,% 110 AC aşırı yük ve 180 V’luk bir başlatma gerilimi ile, erken enerji üretimini ve maksimum enerji hasadı için daha uzun bir çalışma süresini garanti eder. Akıllı fan soğutma teknolojisi tasarımı sayesinde invertör tam yük çalışır ve -25 – 60 ° C sıcaklıklarda güvenilir şekilde soğur.

Konut çatı üstü PV projeleri, 20 kW’a kadar daha büyük sistemlere doğru genişlemeye devam ederken, üç fazlı dizel invertörler, hem ev hem de ticari projelerde artan bir pazar payı kazanmaktadır. Tek fazlı invertörlerin üç fazlı bir ortamda kullanılması, asimetrik şebeke sorunları nedeniyle arızalara neden olabilir. Üç fazlı bir emlaka sahipseniz, hem tekli hem de üç fazlı invertörler kurmak teknik olarak mümkün olsa da, birçok şebeke operatörü fazlar da bir dengesizliğe izin vermeyecektir. Bu nedenle, tek çözüm, her 3 fazlı system için üç tek fazlı invertör veya üç fazda da çalışacak üç fazlı bir invertör kurmaktır.

Ayrıca, yüksek verimli modül teknolojileri – ör. bifacial, mono PERC – pazar payını da ele geçiriyor ve daha da yüksek verimlilik elde etmek için sahneyi kuruyor, bu da invertör üreticilerinin bu yeni teknolojileri yakalamasını gerektiriyor. Bununla birlikte, pazardaki bazı üç fazlı invertörler ağır, hantal ve kurulumu zor.

Eşdeğer rakip ürünlerle karşılaştırıldığında, yeni GoodWe 20 kW SDT serisi invertör yüksek güç yoğunluğu ve % 98,6 maksimum verim ile piyasadaki en kompakt ve hafif invertördür. Sadece 26 kg’lık bir ağırlığa sahip olan yeni SDT serisinin, halihazırda mevcut olan diğer benzer üç fazlı invertörlere göre kullanımı ve montajı daha kolaydır.