Fronius
 

Fronius enerjiyi dönüştürür ve üç alanda teknoloji lideri olarak kabul edilir. Fronius akü şarj etme alanında enerji ve maliyet tasarrufu getiren şarj teknolojisine öncülük yapıyor. Kaynak teknolojisinde Fronius uluslararası otomotiv endüstrisi ve diğer metal işleyen ve yüksek kaliteye önem veren tüm branşlar için güvenilir bir ortaktır. Fotovoltaik alanında da Fronius yol gösteren know-how'ı geliştiriyor ve kaliteli solar elektroniğini hizmete sunuyor.

Sahip olduğu QualityAustria-Sertifikası ISO 9001:2000 standardına uygun etkili bir kalite yönetim sisteminin uygulandığını ve geliştirildiğini belgeliyor.

Akü şarj sistemleri bölümü
Ürünler: Marş aküleri ve endüstriyel tahrik aküleri için profesyonel akü şarj sistemleri
Satış: Almanya, Fransa, Avusturya'da doğrudan satış; Avrupa'da 5 temsilci ve dünya çapında çalışan toptancılar ve müşteriler.

Kaynak teknolojisi bölümü
Ürünler: Küçük işletme ve endüstri için ark kaynak sistemleri, manüel ve otomatik kaynak.
Satış: Brezilya, Almanya, Fransa, Meksika, Norveç, Avusturya, İsviçre, Slovakya, Çek Cumhuriyeti, Ukrayna ve ABD'de doğrudan satış; dünya çapında 82 temsilci.

Solar elektronik bölümü
Ürünler: Şebeke bağlantılı FV-tesisler için inverter ve veri iletişimi çözümleri.
Satış: Almanya, Avusturya ve ABD'de şubeler; İtalya'da destek ve servis şubesi; 34 ülkede satış ortakları üzerinden satış.
Üretim tesisleri: Avusturya, Çek Cumhuriyeti ve Ukrayna

İletişim
Yalım Serdar Serhadlıoğlu
+90 542 790 7697
serhadlioglu.serdar@fronius.com
İstanbul