ERL

.

ERL


Biz ERL Solar Montaj Sistemleri olarak, sürekli sanayileşen ve genişleyen toplumumuzun, artan enerji gereksinimlerinin karşılanmasında en etkin yolun solar enerjiye yönelik yatırımlar olacağının fikrinden hareketle sizler için en ideal çözümler üretmek üzere yola çıktık.

Erol Metal A.Ş’ nin çeyrek asrı aşkın süredir metale form verme serüveninde edindiğimiz sanayi tecrübesini ERL SOLAR MONTAJ SİSTEMLERİ bünyesinde siz değerli müşterilerimiz, çalışanlarımız , tedarikçilerimiz ve diğer paydaşlarımızla beraber daha da ileriye taşımak istiyoruz. ERL SOLAR MONTAJ SİSTEMLERİ üretim yeteneğini sadece solar montaj sistemleri üzerine yoğunlaşlaştırmış, dinamik, etkin, hedef odaklı Ankara Merkezli ,anahtar teslimi solar montaj sistemleri üreticisi ve uygulayıcısıdır.

Yenilikçi fikirler, Enerjik çözümler ERL SOLAR MONTAJ SİSTEMLERİ’nin temel yaklaşımını oluşturur. Solar Montaj Sistemleri konusunda tüm süreçlerde müşterilerimiz kalite, hız, yüksek verimlilik elde edeceğinden emin olabilir. Bu minvalde Dilovası Organize Sanayi Bölgesinde 10.000 m2 alanda günlük 3 MW üretim kapasitesitesiyle Türkiye’nin en büyük solar montaj profili üretim hat/larını C Profil A.Ş adı altında hizmete açmıştır.

Yenilikçi fikirlerimizde sınır yoktur, zorlu arazi koşulları, en azami yükler altında bile , ERL SOLAR MONTAJ SİSTEMLERİ sizler için en uygun çözümü sunacaktır. Bunu sağlayabilmek için alanında etkin uzman çalışanlarımız, sizlere en optimum çözümü en düşük maliyetle ve yüksek kalite bilinciyle sunmaya hazırdır.

İhtiyaçlarınıza uygun sistemler için saha keşfi, analizler ve bu analizler neticesinde detaylı bir fizibilite ve akabinde projelendirme, tedarik, uygulama/entegrasyon çalışmalarıyla sürdürülebilir bir proje için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kuruluşundan bu güne yurt genelinde 400 MW üzerinde ERL Solar Montaj Sistemleri ile Fotovoltaik Güneş Enerji Santrali tesis edilmiştir.

İletişim
Özgür Balcı
+90 532 377 5477
ozgur.balci@erl.com.tr
Ankara

COMMENTS