Enervis

9,000’den fazla çalışanı ve 8 Milyar Euro’nun üzerinde satışı ile EWE, Almanya’nın en büyük enerji şirketlerinden biridir. Alman enerji devi EWE AG’nin Türkiye’deki temsilcisi, EWE Turkey Holding A.Ş. grup şirketlerinden olan ENERVİS, Enerji sektöründe 85 yıllı aşkın deneyime sahip EWE AG’nin enerji verimliliği ve yenilenebilir enerjiler alanlarındaki know-how’ı ile Türkiye’de sahip olunan sektörel bilgi birikimi, tecrübeli insan kaynağı ve gelişmiş teknolojik altyapıyı birleştirerek Türk halkı ve sanayisinin hizmetine sunmaktadır.

Yenilenebilir enerji uygulamaları ve danışmanlığı, enerji verimliliği danışmanlık ve uygulamaları, ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemleri kurulum danışmanlığı, teknik mesleki eğitim ve sertifikalandırma hizmetleri konularında faaliyet gösteren ENERVİS, 277 çalışanı ile enerji hizmetleri sektörünün öncü kuruluşları arasında yer almaktadır.

EWE Turkey Holding A.Ş. grup şirketi olarak enerji sektörüne hizmet sunmak üzere kurulmuş olan ENERVİS’ in merkezi İstanbul’da olmakla birlikte, operasyonlarını Bursa lokasyonu tarafından yönetmektedir.

İletişim
Umut Gürsan
+90 533 340 8637
umut.gursan@enervis.com.tr
Bursa