Enerparc

Ürdün'de Devlet Üniversitesine 5MW GES

 22.04.2017
Ürdün'de bir devlet üniversitesi (Jordan University of Science and Tech.) için Enerparc - Mustakbal ortaklığıyla kurulan  5 MWp'lik bir sistem 2017'nin başında devreye alındı. Üyemiz Enerparc, 1.7...

Enerparc, "Takım Arkadaşları" Arıyor

 25.03.2017
Dinamik bir şekilde büyümeye devam eden Enerparc, yaklaşık 1 yıllık bir dönem için "Takım Arkadaşları" arıyor. Genel Nitelikler - Çok iyi derecede İngilizce bilen, - GES konusunda tecrübe...

Büyük Bir EPC Şirketinin Tecrübesi

 08.04.2014
Uluslararası EPC (anahtar teslim taahhüt, mühendislik) şirketlerinin tecrübesi Türkiye uygulamalarında önemli olacaktır. Bu özet sunumda Avrupa'nın önde gelen uygulama firmalarından Enerparc...

...

Ertuğ Babataş

Uluslararası Satış Müdürü

 

Enerparc AG, merkezi Hamburg, Almanya’da bulunan, uluslararası ticarete yönelmiş ve dinamik bir şekilde büyümekte olan bir firmadır. Yönetim ve ekip olarak Enerparc, yıllardır devam eden güneş enerjisi evrimine başarıyla öncülük etmeyi sürdürmektedir.

Güneş enerjisi sektörüne öncülük eden Almanya başta olmak üzere bütün Avrupa’da, Amerika’da ve Asya’da 1.600 Megawatt’ın üzerinde santral kurulumu, firmanın ortak deneyiminin kanıtıdır. Hızlı, esnek fotovoltaik uzmanlarıyla ve sektörde tanınmış sistem kurulum, analiz ve güvenlik partner ağıyla Enerparc, 1 MW ve daha yüksek güçte güneş enerjisi santrallerinin kurulumu ve karlı bir işletmesi için bütün servisleri sunmaktadır. 

Enerparc;

Ana yüklenici olarak, sadece PV sistemlerinin mühendislik, tedarik, ve kurulumunu gerçekleştirmekle kalmayıp, bununla birlikte zamanında anahtar teslim projeler sağlamaktadır.
Mühendislik olarak, projenin bütün fazlarında, yatırımcının yararını gözetleyerek profesyonel ve bağımsız danışmanlık sağlayarak, yatırımcının ortağı olarak davranmaktadır.
Teknik danışman olarak, fizibilite çalışmaları, teknik durum analizi raporları, sistem dizaynı sağlamakla beraber kurulum sürecinin sorumluluğunu üstlenmekte ve kalite temini gerçekleştirmektedir.
İşletme ve Bakım servisi sağlıyıcısı olarak, sadece ticari ve teknik yönetim servis vermekle kalmayıp, aynı zamanda sistem görünteleme ve bakımını gerçekleştirmektedir.

Enerparc, belirtilen iş alanlarında uzmanlaşmış ve yenilenebilir enerji konusunda kesin olarak güven, üstün kalite ve uzun süreli başarıya inanan proje yöneticileri, mühendisler ve sistem tasarımcıları ile güneş enerjisine yeni standartlar koymayı heyecanla beklemektedir.