Lisanssız GES Proje Havuzu

Lisanssız GES Proje Havuzu

DNV GL ve Döğerlioğlu Hukuk Bürosu lisanssız güneş enerjisi projelerinin teknik ve hukuki açıdan bağımsız değerlendirilmesi için proje havuzu çalışmalarını başlattı.

DNV GL ve Döğerlioğlu Hukuk Bürosu yatırımcıdan, proje geliştiriciye, havuz kapsamında lisanssız projelerin değerlendirilmesi, bağımsız teknik raporlarının oluşturulması ve ilgili finansörler ile paylaşılması konusunda destek sağlamayı amaçlıyor.

Satmak veya almak istediğiniz lisanssız projelerin teknik değerlendirme raporlarını almak, havuz sistemine dahil olmak ve detaylı bilgi almak için DNV GL ve Döğerlioğlu Hukuk Bürosu ile irtibata geçebilirsiniz.

DNV GL Teknik Değerlendirmesi;
Projelerin bağımsız enerji üretim değerlendirmelerinin yapılmasından 3. parti incelemesine, projelerin tasarım ve teknoloji incelemesinden finansal plan incelemesine, inşaat dönemi takiplerinden geçici kabulüne uzanan ve projelerinizin ihtiyacına göre detaylanan teknik incelemeleri kapsıyor.

Döğerlioğlu Hukuk Bürosu Hukuki Değerlendirmesi;
Projelerin hukuki açıdan gerekli izinlerinin denetlenmesinden, ilgili yönetmeliklere uygunluğuna, devir teslim koşullarına uygunluğundan hukuki risklerin belirlenmesine uzanan ve projelerin ihtiyacİna göre daha detaylanan hukuki incelemeleri kapsıyor.

COMMENTS