DBE
 

DBE Energy; yurtiçi ve yurtdışında, sürdürülebilir enerji kaynakları ve sanayi alanlarında 10 sene üzerinde profesyonel kariyere sahip deneyimli partnerlerinin 2013 senesinde bir araya gelmesi ile İstanbul merkezli olarak kurulmuştur. Kurulduğu günden günümüze teknoloji ve inovasyon alanında önemli yatırımlar yaparken aynı zamanda mühendislik ve insan kaynağına da yatırım yapmıştır.

Vizyonunda bir Türk şirketi olarak, uluslarası alana açılmak, ülkemizi en iyi şekilde global piyasalarda temsil etmek ve katma değerli projeler yaratmak olan şirket, tüm grup şirketleri ile birlikte aynı zamanda modern çağın gerektirdiği şirket yapılanmasını koruyarak büyümeye devam etmektedir.

Hedefini, ilk beş senede yenilenebilir enerji alanında Türkiye’de mühendislik / uygulama alanında pazar lideri şirketlerden biri haline getirmek olarak koyan DBE, bunun yanı sıra yatırımcı rolünü de üstlenerek bugün Ankara, İstanbul ofisleri, saha personelleri ile birlikte toplam 250 üzerinde çalışan personeli ile birlikte dedike bir aile olarak gelişen enerji piyasasında hakettiği yere gelmek için yatırımlarına devam etmektedir.

İletişim
Mehmet Taha Pınar
+90 216 465 9509
info@dbenerji.com
İstanbul