Çataklı Enerji

WhatPeak Enerji, Bayilik Tanıtım Toplantısını Antalya'da Düzenledi
Çataklı Enerji, Nisan Ayı Fotovoltaik Eğitim Programı
Çataklı Enerji, Mart Ayı Fotovoltaik Eğitim Programı
Kütahya Ticaret Ve Sanayi Odasının Öztüketim Eğitimi
Solarbaba Ekibi Olarak, Çataklı Enerji'nin Eğitimine Katıldık
Çataklı Enerji, Eğitimlerine Devam Ediyor

 01.02.2017
Sektörde 6.yılını kutlayan Çataklı Enerji, Şubat ayında toplamda 5 gün sürecek "Uygulamalı Fotovoltaik Uzmanlık" eğitimi verecek. 6-10 Şubat 2017 tarihlerinde yapılacak olan eğitim programı: -...

GES ve Kalite Konusu

 16.11.2014
Ülkemizde sayıları artmaya başlayan güneş enerjisi santrallerinde kalite unsuru, önümüzdeki yıllarda çok daha gündemde olacak. Çataklı Enerji Genel Müdürü Murat Çataklı, sunumunda GES kurulumu...

...

Murat Çataklı

Genel Müdür

 

Yeni Mh. Süreyya Paşa Cd. N15 D3 K2
Pendik, 34893
İstanbul ,TÜRKİYE

catakli@catakli-enerji.com
http://ye-em.com/
+90 216 452 0402


Çataklı Enerji, Şubat 2012'de İstanbul Küçükbakkalköy'de bir işhanı içinde 20 m2 büyüklüğünde bir ofiste ilk adımlarını atmıştır.

Firma, "Fotovoltaik Sistemler" kitabını, Haziran 2012'de yayınladıktan sonra; Temmuz 2012'de ilk Alman Sertifikalı "Fotovoltaik Uzmanlık Temel Eğitimleri"ni vermeye başlamıştır. Eğitim içerikleri, Almanya'da Deutsche Gesellschaft für Sonnenenergie e.V. LV Berlin-Brandenburg ile Türkiye'deki iklim şartları göz önünde bulundurarak beraber geliştirilmiştir.

Temmuz 2012’den bugüne kadar 750'den fazla kişiye eğitim ve sertifika veren Çataklı Enerji, kuruluşlarının üçüncü senesine yaklaşırken hedeflerinden biri olan "Yenilenebilir Enerji Eğitim Merkezi" haline gelmiştir. Ocak 2014'de Istanbul Kartal Soğanlık'ta 1000 m2 büyüklüğündeki yeni eğitim merkezlerinde faaliyetlerine devam etmektedir.

"Fotovoltaik" eğitimleri dışında; "Rüzgar Enerjisi", "Enerji Verimliliği", "Bio Enerji", "Solar Termal" eğitimleri de veren Çataklı Enerji'nin amacı; yenilenebilir enerji sektörünün sağlıklı gelişmesi için sektörde çalışacak kişileri, sadece teorik eğitim ile değil, pratik eğitimler ile ilerideki görevlerine hazırlamaktır.