Başarı Enerji

Güneş Santrallerinde Astra Enerji’nin Tercihi; Başarı Enerji
Başarı Enerji, "Takım Arkadaşları" Arıyor

 23.02.2017
Başarı Enerji, yurtiçi ve yurtdışı güneş santrali şantiyelerinde görevlendirilmek üzere; "Takım Arkadaşları" arıyor. Aranan Nitelikler - Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği veya...

Başarı Enerji, Güneş Takip Sistemli Kıvanç Tekstil GES’e Başladı
...

Ümit Şen

Genel Müdür

 

Güzeltepe Mh. Sedat Simavi Sk. N58/5
Çankaya, 06550
Ankara,TÜRKİYE

umit.sen@basarienerji.com
www.basarienerji.com
+90 312 440 3303
+90 505 225 6854

1963 yılından bu yana inşaat, proje ve demir-çelik sektörlerinde faaliyet gösteren Başarı Yatırımlar A.Ş. ile elektronik, telekomünikasyon, yayıncılık ve havacılık sektörlerinde faaliyet gösteren Başarı Holding’in ortak iştiraki olarak kurulan Başarı Arge Enerji Teknolojileri A.Ş., yerli ve milli enerji teknolojilerinin geliştirilerek ülkemize global pazarda önemli bir yer kazandırılması amacıyla kurulmuştur.
 
Sahip olduğu deneyimli ve alanında uzman mühendislik kadrosuyla başarılı işlere imza atarak her geçen gün artan bir ivmeyle büyüyen Başarı Arge Enerji Teknolojileri A.Ş., enerji sektöründe yatırımcı ve EPC olarak faaliyet göstermektedir. Yatırım ve EPC referansı 80MW'ı geçen Başarı Enerji, kazandığı birikim ve deneyimlerini araştırma ve geliştirme faaliyetlerine aktararak sürdürülebilir ve katma değerli teknolojiler üretmektedir.
 
Ar&Ge çalışmaları TÜBİTAK tarafından desteklenen Başarı Arge Enerji Teknolojileri A.Ş., Ar&Ge faaliyetleri başarıyla tamamlanan fotovoltaik invertör ve güneş takip sistemlerinin seri üretimlerini gerçekleştirmektedir. Gücünü Türkiye'den ve ülkemizin mühendislik gücünden alarak yola çıkan Başarı Arge Enerji Teknolojileri A.Ş., kazanım ve birikimlerini katma değerli projelerin geliştirilmesine aktararak daha gelişmiş toplum ve insan için mühendislik ilkesiyle ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmaya devam etmektedir.