ABB, Türkiye’de 1 GW Solar Inverter Referansına Ulaştı

ABB, Türkiye’de 1 GW Solar Inverter Referansına Ulaştı

Müşterilerini 60’tan fazla ülkede; konusunda uzman global servis organizasyonu, güçlü bölgesel ve ulusal partner ağı ile ürünün tüm çalışma sürecinde destekleyen ABB, 2012 yılında ülkemizde güneş enerjisi sektörünün gelişimi için çalışmalara başladı ve bugün Türkiye’de 1 GW’lık güneş enerjisi santrali kurulumu için ABB solar inverterler tercih edildi. (Devreye alınması bitmiş santraller, kontratını yaparak üretime verilen, üretilmiş yolda olan ürünler ve yeni anlaşması yapılan tüm sözleşmeler 1 GW’a dahildir.)

1 GW’lık referansın sahibi olan tüm değerli yatırımcılarına ve santrallerin kurulumu sırasında beraber çalıştıkları partnerlerine teşekkürlerini sunan ABB, Türkiye’deki mevcut kurulu gücünü arttırmak ve tüm yeni yatırımları için temel aldıkları kriterler doğrultusunda çalışmaya devam edeceklerini taahhüt etti.

126 yıllık birikimi olan ABB, yüksek teknolojiye sahip ürünleri ile doğru mühendislik çözümleri oluşturmaya, müşteri odaklı çalışma anlayışı ve disiplinini benimsemeye, güçlü servis organizasyonu ve eğitime verdikleri önem ile müşterilerine doğru hizmeti ve güveni sunmaya devam ediyor. Güçlü kadrosu ve partnerleri, yaygın servis ağı, tamir atölyesi ve tam donanımlı eğitim sınıfları ile sektöre hizmet vermenin mutluluğunu; Solarex 2017 fuarında kutlayacaklar.

Eğitime büyük önem veren ve sektörün gelişmesi için doğru bilgi ve deneyimlerin olabildiğince çok kişiye ulaşmasını arzu eden ABB, Solarex 2017 fuarına özel olarak, tüm katılımcılara 1 günlük ABB solar inverter eğitimi hediye edecek. Bu eğitim kapsamında; UNO DM PLUS, REACT, TRIO 50/60 ve PVS980-2 MW 1500 V merkezi inverteri, alçak gerilim şalt malzemelerini ve servis,eğitim olanaklarını sizlere tanıtıyor olacak. Ayrıca, eğitim programına kayıt yaptıran tüm katılımcılar, ABB solar akademiye davet edilecek.

Eğitime kayıt için ABB’nin partner firmalarının standlarında bulunan ‘1 GW Güç Birliği’ broşürlüklerinden ilgili partnerler için hazırlanan broşürleri toplayıp, ABB standına getirerek kaydınızı yaptırabilirsiniz. Kayıt için en az 3 farklı firmadan ‘1 GW Güç Birliği’ el broşürünün getirilmesi gerekiyor.

Ayrıntılı bilgi için ABB ile iletişime geçebilirsiniz.

contact.center@tr.abb.com